gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

günün iyiliği

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

aslında kendiniz için bir iyilik yaptınız mı kısacası günün iyiliği diyelim bu oyuna

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    kendime değil ama abime bi iyilik yaptım
    su istedi verdim hahaha :zuha: :puha:

3. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    ben bugün yapamadım çünlü işim çoktu temizlik vb şeyler yaptım biz babannemle aynı bahçe içerisinde evlerimiz genelde dışarı çıkmadığım için tüm iyilikleri ona yapabiliyorum ancak bu günde işim çok diye o bana yaptı ve bulaşıklarımı yıkamış ben görmeden çok sağol babannem allah razı olsun...

4. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    kedileri doyurdum babannem görmeden

günün iyiliği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iyilik

iyilik

Kişi iyilik yaparsa sevinecek demektir. İyilik gören ise sağlam ve değerli bir dost kazanacak demektir.Rüyasinda düsmüs bir insana iyilik ettigini gör-mek hayirdir. Rüyada iyilik etmek, hele düsmana yapilirsa çok ha-yirlidir. Zafer ve üstünlüge delalet eder. Bazi yorumculara göre, rüyada iyilik ettigini görmek, iyi kalplilige, dinde kuvvete, ahiret azabindan kurtulmaya isarettir. Rüyasinda...
  2. Muhtaçlara iyilik yapmak

Muhtaçlara iyilik yapmak

Rüyada muhtaçlara iyilikte bulunmak, düsmanini kahretmeye ve Allah (C.C.)in gazabini söndürmeye delalet eder. Çünkü, gizlice verilen sadaka Rabbin gazabini söndürür. Ancak sadaka verdigi adam günahkar birisi ise bu rüya makbul degildir ve rüya sahibinin yapacagi isten sakinmasi gerekir.
  3. iyilik meleğiymişşş:):)

iyilik meleğiymişşş:):)

Evlenirken Neredeydin? Adamın işi varmış, Ankara'ya gidiyormuş, tam uçağa binerken kulağında bir ses: - 'Binme, bu uçak düşecek! Dönmüş, bakmış, kimse yok, ama içine de bir kurt düşmüş, binmemiş. İkinci uçağı beklerken kara haber ulaşmış: - Uçak düştü kurtulan olmadı. Koşmuş Haydarpaşa'ya, bilet almış, tam trene binecek, aynı ses kulağında: - 'Binme bu trene, raydan çıkacak! Dönmüş, bakmış...
  4. Iyilik herzaman iyiliktir!

Iyilik herzaman iyiliktir!

Karşılıksız yapılan iyilikler,gün gelir kapımızı çalar.Büyüklerimiz bile yap iyiliği at denize demişler,balık bilmezse halik bilir... Yapılan iyilikler mutlaka ve mutlaka ki insanları mutlu eder.Onların ihtiyacı oldukları anda yanında olmak çok önemlidir.Unutmayalım ki bizimde yardıma ve bir iyilik elinin uzatılmasına ihtiyacımız olabilir... Haydi hep beraber karşılıksız yardıma muhtaçlara...
  5. yapılan iyiliği konuşmamak

yapılan iyiliği konuşmamak

İbretlik bir hikaye Vaktiyle bulunduğu küçük yerde geçim sıkıntısı çeken dürüst ve temiz yaratılışlı genç bir adam, bir gün memleketine çok uzakta bulunan bir şehir merkezine giderek iş bulup çalışmaya, kendine yeni bir hayat düzeni kurmaya karar verdi Bu niyetle vakit kaybetmeden hazırlanıp yola koyuldu Genç adam bu yolculuğu sırasında yorum ve açıklaması kendisi için imkânsız olan bir...

Sayfayı Paylaş