gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Günün mönüsü

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Melekler bu köşemizde sizlerle hergün günün mönüsünü paylaşmak istedim katılmak isteyen olursa buyursun gelsin..

Tarhana çorbası
    Tavuklu patates [​IMG]
    Tereyağlı pilav
    Meyve

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    ımmmımmm lezzetli ellerine sağlık

Günün mönüsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelere örnek bir Ramazan mönüsü

Hamilelere örnek bir Ramazan mönüsü

Orucumu tutucam ama bebeğime ve bana zarar vermeden nasıl tutabilirim neler yemeliyim diyorsanız buyrun size ideal bir ramazan menüsü...Bu menüyü örnek alarak kendinize uygun menüler oluşturabilirsiniz... İftar: 1 kase çorba, salata, esmer ekmek 1-2 saat sonra: 1 porsiyon et, tavuk ya da balık, 1 porsiyon sebze yemeği, 2 kaşık yoğurt veya ayran, esmer ekmek veya az yağlı pilav, makarna ve...
  2. Günün kıyafeti

Günün kıyafeti

günün kıyafeti dökümlü kıyafetler salaş yelek modelleri salaş pantolon yelek yapımı Melişlerim burada günün en beğendiğiniz kıyafetini,kombinasyonunu vb. paylaşıyoruz:tik: ve hem tarz hemde birbirimizi tanıma bakımından yardımcı oluyoruzyupis ve istersek birdahaki güne,geceye,işe,eğlenceye,düğüne,kınaya,sünnete giyiyoruz.:orkide:Benden başlaması sizdende bekliyorum fıstıklarım. :tik:
  3. harika kahvaltı mönüsü fikirleri

harika kahvaltı mönüsü fikirleri

kahvaltı için yardım!!! kahvalti tarifleri kahvaltı tarifleri kahvaltılık soslar kahvaltı sofrası kahvalti sofrasi arkadaşlar; hergün aynı kahvaltıyı hazırlamaktan bıkkınlık geldi.ne kadar değişik olsada illa başa dönüyorum ve bundan çok sıkıldım.bildiğiniz ve uyguladığınız kahvaltı tarifleri varsa burada paylaşıp bana yardımcı olursanız çok sevinirim...
  4. Meleklerime Özel Sabah Kavaltısı Mönüsü

Meleklerime Özel Sabah Kavaltısı Mönüsü

Sabah kahvaltısının önemi sabah kahvaltısının yararları sabah kahvaltısının faydaları burada arkadaşlar hadi bakıverin gari.Melekler günde 8 saat uyuduğunuz halde kendinizi yorgun hissediyor çabuk yoruluyor hafıza sorunlarımı yaşıyorsunuz o zamn beslenme sisteminizi gözden geçirin ve güne mutlaka iyi bir kahvaltıyla başlayın Yemek yeme alışkanlıklarımız, zihinsel ve bedensel...
  5. günün mönüsü

günün mönüsü

Sevgili melekler biz kadınların hergün yaşadığı sorundur acaba bugün ne pişirsem belki biraz yardımı olur diye günün mönüsünü sizlerle paylaşmak istedim hepimize afiyet olsun :hungry: Mercimek çorbası kıymalı ıspanak Erişte makarna Yoğurt

Sayfayı Paylaş