gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Günün stili Taylor Swift

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

taylor swift elbiseleri taylor swifit,taylor swwift giyim tarzı,taylor swift kıyafetleri,taylor swift elbiseleri,ünlülerin giyim tarzları
    Bu günün stili Taylor Swift'e şöyle bi bakın bakalım giyim tarzını ve kendisii çok beğendiğim bi ünlüdür.

[​IMG]buna bayıldım

bsee ve MAGENTA bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Modern ve kadınsı, tıpkı ben gibi :D:D Sade görünüpte, o sadeleğin altında oldukça masumane iddialı :) Seviyorum ya ben bu tarzı :D:D

Saolasın evlatların evladı :D:D

Young bride bunu beğendi.
  3. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    hepiciği ne kadar güzel, e kadın güzel:p

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    göğüs yok bu kızda garibim ama güzel giyiniyo :D

Günün stili Taylor Swift konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taylor Swift Duvar Kagitlari

Taylor Swift Duvar Kagitlari

taylor swift imzaları taylor swift gifleri duvar kağıtları
  2. Taylor Swift - You Belong With Me

Taylor Swift - You Belong With Me

taylor swift you belong with me de oynayan çocuk taylor swift you belong with me deki çocuk deki erkek oyuncuları oyuncuları You're on the phone with your girlfriend, She's upset Kız arkadasınla telefonda konusuyorsun, o üzgün She's going off about something that you said Dediğin birsey için sana hala kızgın She doesnt get your humour like I do Senin esprini benim gibi anlayamiyor. I'm in the...
  3. Taylor Swift kimdir

Taylor Swift kimdir

Taylor Swift kimdir kilosu kaç kiminle evli saç modelleri biyografisi ve hakkında bilgiler rica ediyorum. Resimleri fotoları olursada iyi olur :)
  4. Taylor Swift Biyografisi ve hakkında bilgiler

Taylor Swift Biyografisi ve hakkında bilgiler

Öncelikle Taylor Swift'in tüm bilgilerinin About : Taylor Swift Official Website : TaylorSwift.com linkinden anlatıldığını söylemem gerekiyor kızlar. Henüz 21 yaşında kendileri :) Çok heyecanlı sevilmi ve rahatım diyor bloğunda. Bu tür şeylerden de heyecan duyduğunu ekliyor. Ronnie isimli adamdan 12 yaşında iken gitar çalmayı öğrenmiş. Her zaman yeni birşeyler aradığını, parlak renkleri...
  5. Taylor Swift Resimleri Saç Modelleri

Taylor Swift Resimleri Saç Modelleri

http://www.meleklermekani.com/soru-cevap/204038-taylor-swift-kimdir.html sorusuna karşılık olarak araştırma yaparak, http://www.meleklermekani.com/kim-kimdir/204040-taylor-swift-biyografisi-ve-hakkinda-bilgiler.html#post761986 konusunu açmıştık arkadaşlarım. Şimdide sizlere Taylor Swift'e ait bir kaç güzel fotoğraf sunmak istiyorum. Bu fotoğraflarda giyim tarzını ve saç şekillerini...

Sayfayı Paylaş