gebe
  1. mistik

mistik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

gurbet .....

Konu, 'Yıkama Yağlama Servisi :)' kısmında mistik tarafından paylaşıldı.

merhaba bayram geldi ailemden uzaktayım.kendimi çok kötü hissediyorum:grev:.biraz beni ferahlatın.gülmek istiyorum :oppucuk:

gurbet ..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıvırcık Ali - Üçüncü Gurbet

Kıvırcık Ali - Üçüncü Gurbet

Eskisinden de beter oldu halımız Zehir oldu ekmeğimiz balımız Dilimize hasret kaldı dilimiz Üçüncü gurbette perişan olduk Çile çeken onca canlar nerede Kıymet bilen o insanlar nerede Ah gardaşım ah acı tatlı geçen o günler nerede Üçüncü gurbette perişan olduk Şu yaban ellerde malamat olduk Ayrıldık sıladan binbir hayalle Aktı göz yaşımız karıştı sele Büktü belimizi dert hicran çile Üçüncü...
  2. Duman - Gurbet

Duman - Gurbet

Kime desem derdimi ben bulutlar Bizi dost bildiklerimiz vurdular Bir de gurbet yarası var hepsinden derin Söyleyin memleketten bir haber mi var Yoksa yarin gözyaşlarımı bu yağmurlar İçerim yanıyor yar yar yaram pek derin Bana nazlı yardan bir haber verin Bulutlar yarime selam söyleyin Kavuşmak gününüz yakınmış deyin Felek yardan ayrı koyduysa bizi Gurbet elde bir başıma neyleyim Yardan ırak...
  3. Hakan Taşıyan - Asrı Gurbet

Hakan Taşıyan - Asrı Gurbet

Asrı gurbet harab etti köyümü Bülbül gitti baykuş konmuş Gel hele gel hele Ben agayım ben paşayım diyenler Kapıları kilitlemişler Gel hele gel hele karagözlüm Gel hele de dudu dillim gel hele Bir ev burda bir ev karşıda kalmış Hele bakın bizim eve ne olmuş Kırk senelik ağaç kurumuş kalmış Bizim köy yanınmıyor Gel hele gel hele gel hele Ceylanalra su vermeyen pınarın Taşlarına baykuş konmuş...
  4. Orhan Gencebay - Gurbet

Orhan Gencebay - Gurbet

orhan gencebay notalari orhan gencebay notaları şarkı notaları gurbet nota şarkıları Gurbet elde hasta düstüm aglarim Su gönül kahrini cekemez oldum Acilmis yarama ates baglarim Ask sirrini yare acamaz oldum Bir güzelin mecnunuyum Sel basti ovami yikildi bendim Derdimi bilmiyom ben kendi kendim Dert ile sevdigim icin secemez oldum Kaslarin keman kiprigin oktur Bilinmez derlerim sayisi coktur...

Sayfayı Paylaş