gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

gurbetteki hamişler burada toplanalım

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

sıla hasreti yurtdışında doğum

Merhaba kızlar,
    yurtdışında olup bizi takip eden arkadaşlar varmı ?
    hangi ülkeden katılıyorsunuz?
    yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum :)

gurbetteki hamişler burada toplanalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mekanımızda kaç tane hamiş var görelim bakalım.... Hamiş melekler buraya :)

Mekanımızda kaç tane hamiş var görelim bakalım.... Hamiş melekler buraya :)

Melekler mekanı kaç hamiş melek barındırıyorum bakalım dedim. Hadi bakalım anne adayları anlatın hamileliğiniz nasıl geçiyor, ilk hamileliğiniz mi, bebişinizin cinsiyeti ne, kaç aylık hamilesiniz, hamile olduğunuzu öğrendiğiniz an ki tutumunuz ne, kendinizi nasıl hissettiniz, şu an nasıl hissediyosunuz.... vs vs İçinizden geçen herşeyi burda paylaşabilirsiniz...:) Yorumlarınızı bekliyorum...
  2. gurbet .....

gurbet .....

merhaba bayram geldi ailemden uzaktayım.kendimi çok kötü hissediyorum:grev:.biraz beni ferahlatın.gülmek istiyorum :oppucuk:
  3. Kasim 2010 hamişleri buraya...

Kasim 2010 hamişleri buraya...

Arkadaşlar herkese merhaba, Ben daha taze hamişim.En son regl tarihim 29 Kasımdı.Yani doktorların SAT 'a göre yaptığı hesaplama sonucunda 5+1 haftalık hamile oluyorum sanırsam :) Benim gibi son regl tarihi kasım ayında olupta hamile kalan arkadaşlar hadi gelin buraya birlikte takip edelim hamileliğimizi.Belki kaçırdığımız şeyleri birbirimiz sayesinde yakalarız... Sevgiyle Kalın...
  4. son bir ayı kalanlar burada toplanalım

son bir ayı kalanlar burada toplanalım

Hamilelikte 9.ay 9.ayda neler olur Arkadaşlar son 30 güne girmiş arkadaşlar varmı heyecanlarınız ne durumdaaaaa
  5. hsg çektirip hamiş kjalanlar buraya

hsg çektirip hamiş kjalanlar buraya

hadi kızlar hsg sonrası hamiş kalanlar buraya toplanalım.

Sayfayı Paylaş