gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Gürbey İleri Yeni Proje İçin Hazırlanıyor

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gürbey ileri gürbey ileri haberleri muhteşem yüzyıl şehzade mehmet

Sevgili melekler, geçen sezonda Muhteşem Yüzyıl'da Şehzade Mehmet rolüyle izlediğimiz ve dizinin finali öncesi zehirlenerek ölen Şehzade Mehmet rolünün bitmesiyle diziden ayrılan Gürbey İleri yeni proje için kolları sıvamış. Tatlı bir telaşa düşen genç oyuncu, önceki gün bir arkadaşıyla gezintiye çıktığı Bebek sahilinde objektiflere takıldı.

Yeni bir projesi için sakal ve bıyık bıraktığı görülen genç oyuncu, bu sezon tatil yapacak vakti olmadığını belirtip "Yeni bir projeye hazırlanıyorum. O yüzden pek tatil yapmaya fırsatım olmadı. Tatile hasret kaldık ama yeni projenin heyecanı beni motive ediyor. Sürprizi kaçmasın diye söylemiyorum ama bir dram projesine hazırlanıyorum" diye konuştu.

Gürbey İleri Yeni Proje İçin Hazırlanıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Berna'dan yeni proje

Berna'dan yeni proje

önceki günlerdeki bir haberimizde Berna Laçin'in yeni bir dizide rol alacağından bahsetmiştik şimdi bu dizi ile ilgili söyleşimize geçelim...... DİZİSİNE OYUNCU ARIYOR! TÜRKİYE'DE DRAM AĞIRLIKLI BİR SÜRÜ DİZİ OLDUĞUNU İFADE EDEREK 'ÇOK GÜZEL DİZİLER VAR. AŞK-I MEMNU, YAPRAK DÖKÜMÜ GİBİ.. BEN ONLARA RAKİP OLACAK BİR DİZİ YAPMAK YERİNE FARKLI BİR KULVARDAN GİTMEYİ ÇOK SEVERİM. OLMAYAN BİR...
  2. Acun Yeni Projelerle Geliyor!

Acun Yeni Projelerle Geliyor!

acun ılıcalı, yeni projeleri, bomba gibi geliyor, neler yapacak, 2011-2012, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yaptığı programlarla izleyiciyi ekrana kilitlemeyi bilen Acun Ilıcalı'nın gözü daha da yükseklerde! Ilıcalı katıldığı Kenan Erçetin'in programında yeni bir projeyle kısa bir zaman sonra ekranlarda olacağı sinyalini verdi. Ünlü yapımcı, programda yeni...
  3. Gürbey İleri En Güzel Fotoları Burada Melekler

Gürbey İleri En Güzel Fotoları Burada Melekler

gürbey ileri fotoları gürbey ileri resimleri Sevgili melekler, yeni sezonda Şehzade Mehmet rolüyle Muhteşem Yüzyıl'da rol alacak olan ve az önce hayatı hakkında bilgiler paylaştığımız gürbey ileri fotoları ile sizlerleyiz...:)
  4. Şehzade Mehmet Gürbey İleri 'nin Yaşı Kaç ?

Şehzade Mehmet Gürbey İleri 'nin Yaşı Kaç ?

şehzade mehmet gürbey ileri yaşı gürbey ileri yaşı Sevgili melekler, hayatı hakkında bilgiler ve resimlerini paylaştığımız Muhteşem Yüzyıl'ın Şehzade Mehmet Gürbey İleri yaşı kaç biliyor musunuz ? 13 Şubat 1988 tarihinde dünyaya gelen Gürbey İleri 24 yaşında..
  5. Aras Bulut İynemli Yeni Filmi İçin Hazırlanıyor!

Aras Bulut İynemli Yeni Filmi İçin Hazırlanıyor!

aras bulut iynemli aras bulut iynemli haberleri Sevgili melekler, bu sezon sona eren Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde beğenerek izlediğimiz Aras Bulut İynemli ikinci filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Daha önce Türkiye-Azerbaycan ortaklığında çekilen “Mahmut ile Meryem”de rol alan genç oyuncu, şimdi de ünlü yönetmen Çağan Irmak’ın yeni filminde başrol oynayacak. İynemli,...

Sayfayı Paylaş