gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gürel Ailesi Sarsıldı

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

gürel ailesi GÜREL AİLESİ SARSILDI[​IMG]ŞARKI SÖZÜ YAZARI YASEMİN PULAT ' ORADA NELER OLUYOR' PROGRAMANINDA ŞARKICI SEDEN GÜREL'İN 20 YILLIK KOCASI AYKUT GÜREL İLE OLAN 6 YILLIK YASAK AŞKINI İLK KEZ ANLATTI:
    'Aykut'a önce çok direndim. 2 ay boyunca 'Hayır, yapmayalım, doğru olmaz' diye büyük mücadele verdim. Ama Aykut hep ısrar etti. 2002'de ilişkiye başladık. 6 yıllık aşkımız boyunca bir çok kez ayrıldım.
    Tek suçlu var: O da Aykut Gürel'dir. Ben bu tarz ilişkilerde kadını değil, erkeği suçlarım.
    'Seden Gürel'e karşı bir suçluluk hissetmiyorum. İçim ve vicdanım rahat. Kimseden de özür dileyecek değilim. Her akıllı kadın, kocasının hayatında başka bir kadın var mı yok mu bilir, hisseder. Seden Gürel bunu hissedip bana telefon açsaydı, 'Evet kocanızla ilişkim vardı' derdim. 'Aykut ile ilişkimiz geçen haziranda ortaya çıktı. Aykut çıldırdı. Hemen 'Yok böyle bir şey' deyip yalanladı. Üstelik evime elinde bir kağıtla gelip 'Bu ilişkiyi yalanlayacağız. Altına imza atıp, basına yollayacağız. Çabuk imzala' dedi.

Gürel Ailesi Sarsıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. buyrun birazda siz sarsılın

buyrun birazda siz sarsılın

Bir camii avlusunda rastladım ona; Köşede bir bankta oturuyordu. Dalgın, yere konan kuşları izliyordu. Esmer, uzun boylu, zayıftı. Yüzü solgun. Karnı aç gibiydi, öyle düşündüm. Yaklaştığımı görünce toparlandı. Selam verdim, aleykümselam dedi. Yanına oturdum. Uzun zamandır tanışıyoruz gibi baktık birbirimize. Konuştuk, konuştuk... Böyle kendi halinde, yüzüne kim bilir hangi yaşanmışların...
  2. Keşan Gürel

Keşan Gürel

keşan birlik Firma:Keşan Gürel Firma Gerçek Adı:Keşan Gürel Trz.Sey.Ltd.Şti. Yön. Kur. Başkanı / Sahibi:Mustafa Sagun Genel Müdür:Hüseyin Gülşen Merkez Adresi:Büyük İstanbul Otogarı No:32 İstanbul İletişim Bilgileri Tel 1:444 00 80 Tel 2:(212) 658 34 32 Web:www.kesangurel.com.tr Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri İşletme Yetkilisi:Mustafa Sagun Peron No:32 Tel 1:444 00 80 Tel...
  3. Marmara depremle sarsıldı

Marmara depremle sarsıldı

Marmara bölgesi depremle sarsıldı. Merkez üssü Gönen olan deprem İstanbul ve Tekirdağ'dan hissedildi. Marmara Bölgesi bugün saat 10.49'da 4.9 büyüklüğünde depremle sallandı. Merkezüssü Balıkesir Gönen olan deprem, İstanbul, Tekirdağ, Bursa ve Yalova'da hissedildi. Depremde ilk belirlemeler göre can ve mal kaybı olmadı.. GÖNEN'DE KISA SÜRELİ PANİK Depremin ardından, incelemelerde bulunmak...
  4. Tan Sağtürk Yine Sarsılmış

Tan Sağtürk Yine Sarsılmış

TAN YİNE SARSILDI ÖZEL FOTOĞRAFLARI ESKİ SEVGİLİSİ TARAFINDAN İNTERNETTEKİ SOSYAL İLETİŞİM PLATFORMU FACEBOOK'TA YAYINLANAN BALET TAN SAĞTÜRK, BİR KEZ DAHA SARSILDI. Gözde Karaoğlu ile çekilmiş samimi fotoğraflarının, onun facebook sayfasında yayımlandığını gören ünlü balet hemen bir açıklama yaptı. Bergüzar Korel'den bu fotoğraflardaki Gözde Karaoğlu için ayrıldığı iddialarına cevap veren...
  5. ne yapmalıyım çok sarsıldım

ne yapmalıyım çok sarsıldım

merhaba arkadaşlar benim kafam cok karışık.ben işim geregi doguda kücük bir ilcede yasıyorum.burada tanıştıgım yaklasık sekiz aydır süren bi ilişkim var.sevgilimin bir ay önce tayini cıktı o giderken cok üzüldüm ve bunu biraz abartıp onu biraz sıktım sanırım neyse o yaldayken benim bu üzüntülerim yüzünden tartıştşk dedim ya biraz sıktım sanırım.telefonu kapattıktan sonra üç dört gün hiç...

Sayfayı Paylaş