gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Gürel çiftide ayrılıyor

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü şarkıcılarımızdan Seden Gürel ile eşi Aykut Gürel ayrılma kararı almışlar.... ‘SEDEN, BOŞANMA DAVASI AÇACAK’
    MÜZİK DÜNYASININ ÜNLÜ ÇİFTİ SEDEN-AYKUT GÜREL ÇİFTİNİN YUVASI DA ÇATIRDIYOR..

Şarkıcı eşi Seden Gürel’i yazar Yasemin Pulat ile aldatan ünlü müzisyen Aykut Gürel: Bir takla atmadığım kaldı ama kendimi affettiremedim. Kesinlikle boşanma davası açacak. İşte o zaman ne yapacağımı bilmiyorum

Karı-kocayı boşanma aşamasına getiren neden ise Aykut Gürel’in yazar Yasemin Pulat ile yaşadığı ilişki. Eşini aldattığını itiraf eden ve bundan büyük üzüntü duyduğunu söyleyen Aykut Gürel, “Şu anda açılmış bir boşanma davası yok ama Seden mutlaka açacaktır. Üzücü ama böyle. Afettirmek için bir takla atmadığım kaldı. O günden sonra bir daha Seden’e ulaşamadım. Telefonlarını değiştirmiş, mail adreslerini kullanmıyor. Çocuklarla görüşüyorum. İyi olduğu haberlerini onlardan alıyorum. Onun dışında herhangi bir şey yok. Nerede olduğunu bile bilmiyorum. Ailesi ile olduğunu düşünüyorum. Her seferinde söylüyorum çok acı çekiyorum. Bu işin sanıyorum ki tek ilacı zaman. Zaman yaraları iyileştirir diye düşünüyorum. Seden büyük ihtimalle boşanma davası açacaktır. İşte o zaman da ne yapacağımı bilmiyorum.”

Aykut Gürel, 5 yıl yaşadığı yasak ilişkinin ortaya çıkması üzerine “Çamura girdim, Allah belamı versin” diyerek pişmanlığını dile getirmişti. Yasemin Pulat ise, Gürel’in bu sözlerine ’Sen çamura değil, yalana batmışsın!’ diye cevap vermişti. Pulat, internet sitesindeki köşesinde Gürel’i “Binlerce kez ayrılmak istedim, ’Aşığım sana’ dedin. ’Bırakamazsın beni, bırakmam seni’dedin. Yani bugün ’çamur’ dediğin gibi... ’Bir tek benimsin unutma’ dedin. Yine bugün ’çamur’ dediğin o kadın benim. ’İmam nikahı kıyalım’dediğin kadın da bendim. Sağlam bir yuvayı ne benim ne bir başkasının yıkmaya gücü yeter mi? Eşini seven erkek aldatmaz” diye tepki göstermişti.

Gürel çiftide ayrılıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşık İbreti (Hıdır Gürel)

Aşık İbreti (Hıdır Gürel)

Aşık İbreti (Hıdır Gürel) İbreti Emelim İnsana Hizmet Eşim Bana Huri, Evim De Cennet Hacıya, Hocaya Kalmadı Minnet İrbiği, Tesbihi Kırdım Da Geldim.. -------------------------------------------------------------------------- Asıl adı Hıdır Gürel olan Aşık İbreti'nin dedeleri Malatya'nın Akçadağ ilçesinden kalkmış, Kayseri'nin Sarız ilçesıne bağlı Kırkısrak köyüne gelip yerleşmiş, babasının...
  2. Keşan Gürel

Keşan Gürel

keşan birlik Firma:Keşan Gürel Firma Gerçek Adı:Keşan Gürel Trz.Sey.Ltd.Şti. Yön. Kur. Başkanı / Sahibi:Mustafa Sagun Genel Müdür:Hüseyin Gülşen Merkez Adresi:Büyük İstanbul Otogarı No:32 İstanbul İletişim Bilgileri Tel 1:444 00 80 Tel 2:(212) 658 34 32 Web:www.kesangurel.com.tr Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri İşletme Yetkilisi:Mustafa Sagun Peron No:32 Tel 1:444 00 80 Tel...
  3. Seden Gürel-Aykut Gürel Evliliği Sallantıda

Seden Gürel-Aykut Gürel Evliliği Sallantıda

aykut gürel aykut gürel biyografi kimdir seden çocukları yasemin pulat kimdir MÜZİK DÜNYASININ SEVİLEN ÇİFTİ AYKUT VE SEDEN GÜREL'İN EVLİLİĞİ SALLANTIDA. YASEMİN PULAT'IN 'AYKUT'LA AŞK YAŞADIM' AÇIKLAMASI ÜZERİNE EVİ TERK EDEN SEDEN GÜREL ARADAN GEÇEN SEKİZ AYA RAĞMEN DÖNMEDİ, AYKUT GÜREL PERİŞAN: ALLAH BELAMI VERSİN!.. Öyle büyük bir hata yaptım ki benim gibi adama yuh...
  4. Beckham Çiftinin Kızı Oldu!

Beckham Çiftinin Kızı Oldu!

victoria beckham, david beckham, çocukları oldu, 4.çocuk, kızları oldu, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Dünyaca ünlü futbolcu David Beckham ve eşi Victoria Beckham çiftinin kızları oldu! David Beckham’ın sözcüsü Simon Oliveira, sosyal paylaşım sitesi Twitter’da, bebeğin bu sabah Los Angeles’taki Cedars Sinai Hastanesi’nde dünyaya geldiğini açıkladı. Sözcü,...

Sayfayı Paylaş