gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

gürgen

Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kişinin yakınındaki güvendiği, iyi niyetli kişi ve dostu temsil eder. Kişinin destek göreceğine işarettir.

gürgen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gürgen ağacı

gürgen ağacı

gürgen ağacının özellikleri Rüyada gürgen agacindan bazi esyalar satin aldiginizi görmek, çevrenizde size güvenenleri hayal kirikligina ugratmayacak kadar temiz ve mert bir insan oldugunuza, bu yüzden herkesin takdir ve sevgisini kazanacaginiza delalet eder.
  2. >> Plajda << Gürgen Öz,, Sarp Apak

>> Plajda << Gürgen Öz,, Sarp Apak

YönetmenMurat Şeker SenaryoMurat Dişli OyuncularSarp Apak, Gürgen Öz, Tuba Ünsal, Tuğçe ERSOY, Turgay Tanülkü Filmin Türü Komedi Orijinal AdıPlajda Yapımcı FirmaPlato Film Yapım Yılı2008 Dağıtıcı FirmaKenda Film Vizyon Tarihi 29.02.2008 Filmin Konusu : İki yakın arkadaş olan Cem ile Ali dj’lik yaptıkları bir partide, mafya hesaplaşmasının ortasında kalınca saklanmak için giyinme...
  3. Gürgen öz aşkını itiraf etti.

Gürgen öz aşkını itiraf etti.

KANAL D’DE YAYINLANAN SUNUCULUĞUNU BEYAZIT ÖZTÜRK’ÜN YAPTIĞI BEYAZ SHOW’A KONUK OLAN GÜRGEN ÖZ ÖZEL HAYATI HAKKINDA BÜYÜK BİR İTİRAFTA BULUNDU… Güleç tavırları ve komik tiplemeleriyle herkesi gülmekten geçiren Gürgen Öz, ‘Sıcak’ filmindeki asker rolüyle izleyenleri şaşırtmıştı. Gürgen Öz izleyenleri bir kez daha şaşırtmayı başardı ve herkesten sır gibi sakladığı ilişkisini itiraf etti....
  4. Öfkeli Kalabalık - Gürgen Öz

Öfkeli Kalabalık - Gürgen Öz

GoUniq dergisi için röportaj vermiş. Makine zamanında yaptığı skeçleri özlüyorum, çok komiktiler. röportaj için Uniq Dergi http://www.youtube.com/watch?v=ModozSXkD3M
  5. Gürgen Öz Kimdir, Resimleri  var mı

Gürgen Öz Kimdir, Resimleri var mı

Selam millet sizden bir ricam olacak bana mümkünse Gürgen Öz Kimdir diye Gürgen Öz biyografi bilgilerini paylaşır mısınız ve ayrıca bir de Gürgen Öz resimleri de istiyorum sizden

Sayfayı Paylaş