gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gürkan Kubilay

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gürkan kubilay dr gürkan kubilay hangi hastanede gürkan kubilay, gürkan kubilay kimdir, gürkan kubilay dokdorum, gürkan kubilay diyetleri, gürkan kubilay diyet, gürkan kubilay zayıflama, gürkan kubilay zayıflama diyetleri, gürkan kubilay zayıflama merkezi, gürkan kubilay iletişim

"Yiyerek zayıflayacaksınız" diyen ünlü Dr. Gürkan Kubilay, bu güne dek bir çok başarılı diyet listelerine imzasını atmıştır.

Malum yaz geliyor ve fazla kilolardan kurtulmanın da zamanı geldi biliyorsunuz:) Meleklermekani.com olarak, bu konuda sizlere bir nebzede olsa yardımcı olmak istedik ve sizlere Gürkan Kubilay'ın iliteşim bilgilerini sunmak istedik.

Buyrun Melek'ler, Gürkan Kubilay ile zayıflayın:)

Kubilay Sağlık Hizmetleri
    Daha Büyük Haritayı Görüntüle
    Adres : Bağdat Cad. Dervişoğlu Apt. No:23 Kat:2 Daire:4 Kızıltoprak Kadıköy İstanbul
    Telefon : (0216) 345 34 87
    (0216) 418 25 74
    Faks : (0216) 418 25 74
    E-Mail : [email protected]
    Web : http://www.gurkankubilay.com
    Dr.Gürkan Kubilay

Adres : Adnan Kahveci Bulvarı No:31 (Medicana Hastanesi karşısı)Bahçelievler-Haznedar/İSTANBUL
    Telefon : (0212) 556 60 71
    (0212) 556 60 72
    Faks : (0212) 556 60 71
    E-Mail : [email protected]
    Web : http://www.gurkankubilay.com

Sağlıklı günler dileriz...

Meleklermekani.com

2. eda yıldız

eda yıldız Forum Okuru

ya ben gelmek istiyorum ama çok pahalı gürkan beyle konuşmak istiyorum ama ulaşım olmuyor bende zayıflamak istiyorum eşimle ayrılma derecesine geldim ama ücret ddudak uçurtuyor doktorum programında o kadar insanı ücretsiz zayıflattınız bide beni zayıflatsanız

3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Doktorum programina mail at cnm belki sana yardimci olabilirler. Tabi dr. Gürkan Kubilaya da mail at illaki birisi seni duycak :tik:

Gürkan Kubilay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kubİlay Olayi

Kubİlay Olayi

kubilay olayı sonuçları KUBİLAY OLAYI Gericiler memleketin her tarafından kışkırtmalar yapmaktan geri kalmıyordu. Değişik yerlerden gelen haberlerden, alınan tedbirlerle olayların büyümeden durdurulduğu anlaşılıyordu. 29 Aralık 1930 günü, Erenköylü Derviş Mehmet altı arkadaşıyla beraber Menemen hükümet konağına gelerek, "Ben mehdiyim, dinimiz mahvoluyor, şeriatı kurtarmaya geldim"...
  2. Gürkan Uygun

Gürkan Uygun

1974 yılında İzmit'te doğdu. Lise yıllarında tiyatro ile tanıştı, 1990 yılında ise amatör tiyatroya başladı. Tatlı Kaçıklar, Affet Bizi Hocam, Böyle mi Olacaktı, Şapkadan Babam Çıktı, Deliyürek adlı dizilerde rol aldı. Fasülye adlı 35`lik sinema filminde oynadı. 7 yıl Dormen tiyatrosunda oyunculuk yaptı. Özelikle Etnik müzikleri ve dünya müzikleri dinlemeyi çok seviyor. Resim, karakalem...
  3. Kubilay Penbeklioglu - Erol Hoca

Kubilay Penbeklioglu - Erol Hoca

KARAKTER Akademinin müdürüdür. Çok zor ve maddi olanaksızlıklar içinde bir çocukluk geçirmistir. Gençlik döneminin maddi imkansızlıklarla geçmesi, onu son derece is odaklı biri yapmıstır. Okul söz konusu oldugunda, gözü hiçbirseyi görmez. Disiplinli ve kurallara baglıdır. o sert görünümlü adam, annesi söz konusu oldumu, tam bir ana kuzusuna dönüsür. Bunda küçük yasta babasını kaybetmis...
  4. Gürkan Uygun Resimleri

Gürkan Uygun Resimleri

gürkan uygun memleketi gürkan uygunun memleketi uygun resimleri uygur
  5. Gürkan Kubilay Diyetleri

Gürkan Kubilay Diyetleri

gürkan kubilay gürkan kubilay diyet listesi gurkan diyetleri gürkan kubilay, gürkan kubilay zayıflama, gürkan kubilay diyet listesi, gürkan kubilay diyet, gürkan kubilay diyetisyen Ünlü Diyetisyen Gürkan Kubilay, mucize diyetleri ile tanınıyoru Melek'lerim. Biz de bu başarılı sonuçlar elde eden diyetisyenin, önerilerine ve diyetlerıne yer veriyouz bu yazımızda... Kalça ve basen zayıflama...

Sayfayı Paylaş