gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gürsel Tekin kimdir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sabahtan belli haberlerde bu isimi duyuyorum, arkadaşlar gerçekten merak ediyorum Gürsel Tekin kimdir acaba? Bilgi verebilir misiniz?

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Gürsel Tekin Hayatı hakkında detaylı bilgi isteğiniz üzerine sizlerle.
    Gürsel Tekin 14 Ağustos 2007'den beri Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul il başkanlığı yapan siyasetçidir.Kemal Kılıçtaroğlunun yanında CHP Genel Başkan Yardımcılığı yapmaktadır.

Gürsel Tekin 1964 yılında, Ardahan'da dünyaya geldi, ilk ve orta öğrenimini Ardahan'da, lise öğrenimini ise Kars'ta tamamladı.

12 Eylül'deki siyasi olaylar nedeniyle Erzurum Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi'ni yarıda bırakan Gürsel Tekin, 1984 yılında kurulan Sosyal Demokrat Halkçı Parti'de bir süre görev yaptı. 1995'teki birleşmede CHP'ye geçen Tekin, 1997'de Kadıköy Belediye Başkan Yardımcılığı, 2002'den 2005 yılı sonuna kadar da CHP İstanbul İl Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu.

Gürsel Tekin,2005 yılından bu yana CHP İstanbul İl Başkanlığı görevini sürdürüyor.

Gürsel Tekin kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özlem Tekin - Kimse Bilmez

Özlem Tekin - Kimse Bilmez

kimse bilmez ömür boyu dert oldum kendimi aramaktan yoruldum düşüp yollara bir derman buldum seni gördüm göreli sana tutuldum kimse bilmez bir ömür sürüklendim her sabah yeniden ümitlendim bakıp aynaya ne sözler verdim seni gördüm göreli aşka dilendim boyuna posuna havasına yandığım bilmeden yoluna yanına kapısına düştüğüm eline dizine yatağına yattığım gönlünü gözünü sözünü...
  2. Türker Tekin kimdir

Türker Tekin kimdir

türker tekin kimdir, hayatı, biyografi, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, dizileri, filmleri "Tek Türkiye" adlı tv dizisinde de rol alan usta oyuncu Türker Tekin hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler. Türker Tekin, (d. 11 Mart 1940, Turgutlu - ö. 17 Mart 2008, İzmir), tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.1963 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden...
  3. Gürsel Tekin neden istifa etti?

Gürsel Tekin neden istifa etti?

Gürsel Tekin'in tam olarak hangi sebeplerden dolayı istifa ettiğine dair bilgiler verebilir misiniz?
  4. Gürsel Tekin Neden İstifa Etti

Gürsel Tekin Neden İstifa Etti

Olaylı kurultay sürecinden bu yana kamuoyunun ilgisini kaybetmeye başlayan Cumhuriyet Halk Partisi, yıllara yayılan siyasi geleneğini bozmadı ve dün Gürsel Tekin’in sürpriz istifasıyla bir kez daha Türkiye gündemine ‘parti içi kavga’ ile oturmuş oldu. Kılıçdaroğlu’nun partideki son dönem kurmayları ile yıldızı bir türlü barışmayan Gürsel Tekin’in, dün istifasını CHP liderinin masasına koyarak...
  5. Ece Gürsel Kimdir, Resimleri ve tüm bilgileri burada!

Ece Gürsel Kimdir, Resimleri ve tüm bilgileri burada!

Ece Gürsel Kimdir, Fotoğrafları Ece Gürsel Biyografisi Eski manken ve yeni şarkıcı Ece Gürsel şarkıları ile oldukça beğeni topladı Melek'lerim. Biz de mankenlikten şarkıcılığa transfer olan Ece Gürsel biyografisi bilgilerini sizlerle paylaşıyor ve ünlü güzelin hayranları için de Ece Gürsel resimleri paylaşıyoruz. Manken ve şarkıcı Ece Gürsel 1982 Antalya doğumludur.Üniversite Eğitimini...

Sayfayı Paylaş