gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gürsel Tekin neden istifa etti?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gürsel Tekin'in tam olarak hangi sebeplerden dolayı istifa ettiğine dair bilgiler verebilir misiniz?

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Gürsel Tekin ve istifası hakkındaki bilgeye bu makaleden ulaşabilirsiniz.
    Gürsel Tekin istifası

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin’in dün sabah saatlerinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun masasına “İstifa” dilekçesini koyduğu CHP kulislerine düştü.

örüşmede Tekin’in MYK’daki bazı isimler ile son dönemde il kongrelerinde ismi geçen bazı partililere yönelik eleştirilerde bulunarak “Ben onlarla aynı MYK’da bulunmayı, aynı yönetim anlayışıyla hareket etmeyi kabullenemiyorum” diyerek istifa dilekçesini Kılıçdaroğlu’na sunduğu ileri sürüldü. Kılıçdaroğlu’nun ise istifayı kabul etmediği belirtiliyor.

Gürsel Tekin neden istifa etti? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Halis Toprak istifa etti

Halis Toprak istifa etti

Halis Toprak, Toprak Holding Yönetim Kurulu Başkanlığından istifa ettiğini duyurdu. Halis Toprak, yazılı açıklamasında, 32 yıldan bu yana sürdürdüğü Toprak Holding Yönetim Kurulu Başkanlığından bugün itibariyle istifa ettiği, Yönetim Kurulu Başkanlığının oğlu Mehmet Toprak tarafından yürütüleceğini bildirildi.
  2. Işık Koşaner Neden İstifa Etti Melekler

Işık Koşaner Neden İstifa Etti Melekler

Melekler neler oluyor tv lerde tam olarak net bir bilgi yok Genelkurmay Başkanı Işık Koşaner'in gerçek istifa nedeni nedir bilen yada bilgisi olan var mı ?
  3. Kenan Işık İstifa Etti

Kenan Işık İstifa Etti

Kenan Işık İstifa Etti Kenan Işık İstifa Etti Şehir Tiyatroları'nda son perde. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yeni yönetmeliğinin ardından başlayan tartışmada Başkan Kadir Topbaş'ın sanat danışmanı Kenan Işık da istifa etti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın repertuar belirleme yetkisini bürokratlara veren yeni yönetmeliğin ardından istifalar sürüyor. Akşam...
  4. Gürsel Tekin kimdir?

Gürsel Tekin kimdir?

Sabahtan belli haberlerde bu isimi duyuyorum, arkadaşlar gerçekten merak ediyorum Gürsel Tekin kimdir acaba? Bilgi verebilir misiniz?
  5. Gürsel Tekin Neden İstifa Etti

Gürsel Tekin Neden İstifa Etti

Olaylı kurultay sürecinden bu yana kamuoyunun ilgisini kaybetmeye başlayan Cumhuriyet Halk Partisi, yıllara yayılan siyasi geleneğini bozmadı ve dün Gürsel Tekin’in sürpriz istifasıyla bir kez daha Türkiye gündemine ‘parti içi kavga’ ile oturmuş oldu. Kılıçdaroğlu’nun partideki son dönem kurmayları ile yıldızı bir türlü barışmayan Gürsel Tekin’in, dün istifasını CHP liderinin masasına koyarak...

Sayfayı Paylaş