gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

gurup hepsi

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG][​IMG]

gurup hepsi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hepsi

hepsi

Grubunuzun adi neden 'Hepsi'? Yasemin: I?inde her sey var. Hepsi dans ediyor, hepsi sarki s?yl?yor, hepsi konservatuvarda okuyor. Hepimiz her zaman hep birlikteyiz. D?rd?n?z?n bulusmasi okulda baslayan arkadaslik mi? Eren: Biz okuldan da ?nce AKM ?ocuk balesindeydik. Ortaokul ve lise yillarimiz hep beraber ge?ti. Kimin aklina geldi, nasil olustu grup kurma fikri? G?l?in: Okuldayken...
  2. jellibon gurubu

jellibon gurubu

nivea body aerobik cd nivea body aerobik cd indir download indir cevap cdsi hanımlar benim grubuma hoş geldiniz... benim kilom şu an 71 :D boyum 165cm bu geceden itibaren kilo vermeye başlıyorum. kolay kilo veren biri değilim. ama inşallah başaracağım tarih:10 kasım 2008 size her hafta kilomu yazacağım sizde bana katılın hadi bakalım ben burdayım siz nerdesiniz... hedefim 7 kilo...
  3. Dört temel gıda gurubu

Dört temel gıda gurubu

1950'lerde dört temel gıda grubu kavramı geliştirildi. Amaç insanlara dengeli, sağlıklı bir diyetin temelini oluşturmak için uygun türleri ve miktarları seçmelerine yardımcı olmaktı. Bu gruplar şunlardır: · Süt ve süt ürünleri · Et, balık ve kümes hayvanları · Sebze ve meyvelar · Tahıllar (ekmek ve hububat gibi) Kalori tüketimini arttırmak isteyen insanlar için beşinci bir grup da vardır. Bu...
  4. Hepsi

Hepsi

:pasi:ben hepsiyi severim grup diyince aklıma onlar gelir.bide 4 yüz.:pasi:
  5. Aşık Gurupları Hakkında

Aşık Gurupları Hakkında

aşık aşk, nedir, nasıl oluşur, sevgi, resimleri, aşık gurupları için yazımıza buyrun arkadaşlar. Uzmanlar, tutum ve davranışlarına göre âşıkları çeşitli kategorilere ayırıyorlar. Aşka inanmayan, tutku dolu, dost ve sahiplenen âşıklar olarak gruplandırılan aşıklardan hangisi size uygun? Merak ediyorsanız yazımızı dikkatle okuyun… Antrenör âşık Aşka aslında çok da inanmıyorsunuz....

Sayfayı Paylaş