gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gurur maske değil

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hayatından çıktım.. Hem de bunu ben istedim..
    Sana,yaşananlara binlerce kez teşekkürler!

Hakettiğin buydu belki de..Belki de ben..
    Artık yapılacak birşey yok..
    Hele yaşanacak hiç birşey yok..
    Korkan sendin..Kaçan sendin..
    Şimdi ne diye tutuyorsun kolumdan gitme kal diye..

Anlamı kaldı mı senin için yoksa?
    Hala mı gülüyorsun!
    Yoksa mutlu musun!
    Umarım hep böyle mutlu olursun!!!

İstemiyordun,sevmiyordun,mutlu değildin..öyleyse ne oldu?Hani sen hep benimdin bende senin?

Hoşçakal öyleyse..

Güzel oynadın..Ama hayat böyle oyunlarla sürecek kadar basit değil..sen bilmezsin..etrafında gördüklerin oyuncak değil..değildi..olsun!!!geçmişler olsun..son bir şey..gurur bir maskeydi senin için..bak iyi dinle..gurur MASKE değil!!!

Geçmişler olsun..Bu aşkında başı sağolsun!

Gurur maske değil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gurur

Gurur

GURUR Sâlim Şebşîrî'nin talebelerinden Nûreddîn Ali Şebrâmelîsî isminde bir zât, bir gün İmâm-ı Gazâlî hazretlerinin İhyâkitâbından gurûr bahsini mütâlaa ediyordu. Orada ilim sâhiplerinden bâzılarının, ilimlerine güvenerek ve ilimlerinin kendilerini kurtaracağını zannederek aldandıklarını, kendini beğenmeye, kibre ve gurûra kapıldıklarını, böylece felâkete sürüklendiklerini okuyunca birden...
  2. gururunuz?

gururunuz?

gururunuz?
  3. gurur

gurur

allahin talebelerinden Nûreddîn Ali Şebrâmelîsî isminde bir zât, bir gün İmâm-ı Gazâlî hazretlerinin İhyâkitâbından gurûr bahsini mütâlaa ediyordu. Orada ilim sâhiplerinden bâzılarının, ilimlerine güvenerek ve ilimlerinin kendilerini kurtaracağını zannederek aldandıklarını, kendini beğenmeye, kibre ve gurûra kapıldıklarını, böylece felâkete sürüklendiklerini okuyunca birden çok duygulandı....

Sayfayı Paylaş