gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gurur Verici Sözler En Güzel Gurur Verici Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

En Güzel Gurur Verici Sözler, Gurur Verici Sözler Kısa,
    Merhaba Sevgili melek'ler bu yazımızda bizden gurur vwerici sözler isteyen misafirimiz için, en güzel gurur verici sözleri aktarıyoruz. İşte size en güzel gurur sözleri.

Biz Sosyetik Mekanların Havalı Artislerinden Olmasakta Hayat Sokaklarının Gururlu gençleriyiz!

Yeryüzündeki en ilahi disiplin Türk askerlerindedir. (Postel)

Ben hayatı kendimden karakterimi asil ve büyük gururumdan örnek alarak hayata başladım.

Bence insanlığa şeref veren Türk Milleti’nin düşmanı olmak insanlığın düşmanı olmaktan farksızdır. (La Martin)

İnsanın en önemli kişisel değeri gururdur.

Kılıcı insafsız bir ustalıkla kullanan Türkün eli, yendiği insanların yarasını sarmakta da ustadır. (Lord Byron)

Her insan Gururu için Yaşar Gururu için Savaşır.

Kibirli Olma Bana Karşı Gururumla Ezerim Seni.

Gururluyum Çünkü Türküm....

Türkler Size Dokunmadıkça ,Onlara Dokunmayınız;Sizler Türklerle Savaşmadıkça Kıyamet Kopmaz..Türk Olan Benim Ordularımdır...Hz.MUHAMMED (S.A.V)

Türklerin Doğruluklarıyla Namusları Nekadar Övülse Yeridir..Charles McFarlane

Bence İnsanlığa Şeref Veren Türk Milletinin Düşmanı Olmak;İnsanlığın Düşmanı Olmaktan Farksızdır..Le Martin

Gurur Verici Sözler En Güzel Gurur Verici Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gurur

Gurur

GURUR Sâlim Şebşîrî'nin talebelerinden Nûreddîn Ali Şebrâmelîsî isminde bir zât, bir gün İmâm-ı Gazâlî hazretlerinin İhyâkitâbından gurûr bahsini mütâlaa ediyordu. Orada ilim sâhiplerinden bâzılarının, ilimlerine güvenerek ve ilimlerinin kendilerini kurtaracağını zannederek aldandıklarını, kendini beğenmeye, kibre ve gurûra kapıldıklarını, böylece felâkete sürüklendiklerini okuyunca birden...
  2. Ögüt Verici Sözler

Ögüt Verici Sözler

öğüt verici sözler ögüt verici sözler güzel öğüt sözleri atasözleri Isterseniz yanlıs düşünün ama her durumda kendi kafanızla düsünün. (Doris Lessing) • Kelimelerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsın. (Confucius) • Insanların mutlulukları yada mutsuzluklarıtalihin olduğu kadar Kendi karakterlerinin de eseridir.!! (La Rochefoucauld) • Mutlu olduğunuz zaman size bu mutluluğu...
  3. Güven verici sözler

Güven verici sözler

Güven verici ve güven veren kısa facebook anlamlı sözler lazım teşekkürler
  4. Gurur Verici Sözler

Gurur Verici Sözler

Gurur Verici Sözler istiyorum sizden arkadaşıma göndereceğim onunla gurur duyduğumu görsün :)

Sayfayı Paylaş