gebe
  1. elane

elane Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

güsel resimler fotoğrafçılıkla ilgilenenleree

Konu, 'Çöplük' kısmında elane tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: güsel resimler fotoğrafçılıkla ilgilenenleree

çok güzeldi elane ellerine sağlı bayıldım resimlere + rep aldın hayırlı olsun güzel konular bekliyoruz senden

güsel resimler fotoğrafçılıkla ilgilenenleree konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çokk güseller

çokk güseller

ben yenii üyeyimm siteye ilk defaa geldimm ve çok begend,mm herseyy gönlünüzcee olsunnn:d040::date::6:
  2. Hava Fotoğrafçılığını kim buldu, hava fotoğrafçılığının icadı

Hava Fotoğrafçılığını kim buldu, hava fotoğrafçılığının icadı

Bu yazı: Hava Fotoğrafçılığını kim buldu, hava fotoğrafçılığının icadı içerik kısaca.. hava fotoğrafçılığının tarihi, ilk hava fotoğrafı ne zaman çekildi hakkında bilgiler içermektedir. Sevgili Melek'ler hava fotoğrafçılığı hakkın da ki tüm merak ettiğiniz soruların yanıtları bu yazımızdadır... :) hava fotoğrafçılığının tarihi, ilk hava fotoğrafı ne zaman çekildi “Nadar” takma adıyla...
  3. Yüksek hızlı fotoğrafçılık sanatı...

Yüksek hızlı fotoğrafçılık sanatı...

yüksek hızlı fotoğrafçılık, high speed photography, nedir, foto teknikleri, fotoğrafları, ile ilgili resimleri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Gözle algılanamayacak hızda gerçekleşen hareketlerin yakalanması için kullanılan fotoğraf tekniğine High Speed (Yüksek hızda) fotoğrafçılık denir.1850 li yıllardan itibaren üzerinde yapılan çalışmalar sonucu bugün kü haline ulaşan tekniğin...
  4. Düğün fotoğrafçılığı

Düğün fotoğrafçılığı

Merhaba arkadaşlar, Konuyu doğru yere mi açtım yada yazmamda sakınca varmı bilmiyorum ama eğer problem olursa kaldırabiliriz. Profesyonel olarak düğün fotoğrafçılığı yapıyorum. Portfolyoma buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Şuan için bir çiftimize ücretsiz gerçekleştireceğim çekimi, portfolyoma eklemek için. Ancak normalde ücret konusunda da mümkün olduğunca çifti zorlamayacak fiyatlar...

Sayfayı Paylaş