gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gusül Abdesti Alırken Banyoya Hangi Ayakla Girilir biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar ben gusül abdesti konusunda tam olarak bilgi sahibi değilim etrafımda ki arkadaşlarıma soruyorum doğrusunu söylemek gerekirse herkes farklı bir şey diyor sanırsam kimse doğru olanı bilmiyor. Acaba Gusül Abdesti Alırken Banyoya Hangi Ayakla Girilir siz biliyorsanız bana yazar mısınız?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Abdest Alırken Banyoya Hangi Ayakla Girilir

Gusül Abdesti Alırken Banyoya Hangi Ayakla Girimeli

Banyoya sol ayağımızla girmemiz gerekiyor. Sol ayağımızla girmemiz banyo adabının içerisinde geçmektedir. Din adamlarının yorumlamasına göre banyo kötü bir bölge olarak bilinir. Bu sebeple kötü bir yere girildiği için sol ayağımızla banyoya gireriz.

Evimize sağ ayağımızla girmemizde bereketin artması şeytanın kötü şerleri kapıda bırakmasıdır. Banyoda abdest aldığımız için banyo pis bir bölge olarak bilinir.

Gusül Abdesti Alırken Banyoya Hangi Ayakla Girilir biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abdest Alırken Gülmek Abdesti Bozar Mı biliyor musunuz

Abdest Alırken Gülmek Abdesti Bozar Mı biliyor musunuz

Selam arkadaşlar ben geçen abdest alırken bir şey oldu güldüm abim abdest alırken gülünmez abdestin bozuldu dedi bu doğru mu ben ilk defa duydum acaba Abdest Alırken Gülmek Abdesti Bozar Mı ?
  2. Gusül Abdesti Alırken Hangi Dua Okunur buyrun öğrenelim

Gusül Abdesti Alırken Hangi Dua Okunur buyrun öğrenelim

Gusül Abdesti Alırken Amentü Okunur mu Boy Adestinde Hangi Dua Okunur Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, az önce sizler ile salı günü duası paylaşımında bulunmuştuk. Şimdi ise boy abdesti alırken hangi dua okunmalı diyen arkadaşlarımızı düşündük ve gusül abdesti duası paylaşımında bulunma kararı aldık:) Namaz Abdesti alırken Amentü duası...
  3. Gusül Abdesti Alırken Nelere Dikkat Edilir biliyor musunuz

Gusül Abdesti Alırken Nelere Dikkat Edilir biliyor musunuz

Selam arkadaşlar bana acil tarafından Gusül Abdesti Alırken Nelere Dikkat Edilir konusunda bilgi aktarırsanız çok sevinirim.
  4. Gusül Abdesti Alırken Örtünmek mi gerekir

Gusül Abdesti Alırken Örtünmek mi gerekir

Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak acaba Gusül Abdesti Alırken Örtünmek mi gerekir dini konularda bilgi sahibi olan arkadaşlarım var ise bana bilgi versin.
  5. Gusül Abdesti Alırken Sivilce Patlarsa abdest bozulur mu

Gusül Abdesti Alırken Sivilce Patlarsa abdest bozulur mu

arkadaşlar Gusül Abdesti Alırken Sivilce Patlarsa acaba alınan gusül abdesti bozulur mu bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yazsın Gusül Abdesti Alırken Sivilce Patlarsa bozulur mu diye:S

Sayfayı Paylaş