gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gusül Abdesti Alırken Boğaza Su Kaçması Orucu Bozar Mı acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar acaba aranızda Gusül Abdesti Alırken Boğaza Su Kaçması Orucu Bozar Mı bu konuda bilgisi olan var mı? Lütfen Gusül Abdesti Alırken Boğaza Su Kaçması Orucu Bozar Mı bilen varsa yazsın

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gusül Abdesti Alırken Boğaza Su Kaçmasıyla Oruç Bozulur mu
    Oruç Gusül Abdesti Alırken Boğaza Su Kaçmasıyla Bozulur mu

- Abdest alırken boğazına veya burna su çekerken genzine hata ile suyun kaçması orucu bozar yalnız kazayı gerektiren bir durumdur.

Gusül Abdesti Alırken Boğaza Su Kaçması Orucu Bozar Mı acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abdest Alırken Diş Kanaması abdesti bozar mı

Abdest Alırken Diş Kanaması abdesti bozar mı

Selam arkadaşlar acaba Abdest Alırken Diş Kanaması abdesti bozar mı bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım lütfen bilgi versin bana
  2. Gusül Abdesti Alırken Kusmak gusül abdestini bozar mı

Gusül Abdesti Alırken Kusmak gusül abdestini bozar mı

Merhaba hanımlar benim size bir konuda danışmam lazım acaba aranızda dini konularda bilgi sahibi olan birileri var iseGusül Abdesti Alırken Kusmak gusülü bozar mı bilgi verir mi bana?
  3. Gusül Abdesti Alırken Küfür Etmek Abdesti Bozarmı acaba

Gusül Abdesti Alırken Küfür Etmek Abdesti Bozarmı acaba

Selam arkadaşlar size bir sorum olacak garip ve saçma gelebilir ama öğrenmek lazım diye soruyorum acaba Gusül Abdesti Alırken Küfür Etmek Abdesti Bozarmı bu konuda bilginiz var mı?
  4. Gusül Abdesti Alırken Geğirmek Abdesti Bozar Mı bilen var mı

Gusül Abdesti Alırken Geğirmek Abdesti Bozar Mı bilen var mı

Merhaba arkadaşlar benim merak ettiğim bir konu var şayet Gusül Abdesti Alırken Geğirmek Abdesti Bozar Mı bu konuda bilgisi olan varsa bana lütfen bilgi versin
  5. Gusül Abdesti İle Namaz Kılır Mı Acaba

Gusül Abdesti İle Namaz Kılır Mı Acaba

Arkadaşlar aranızda dini konularda bilgisi olan varsa bana Gusül Abdesti İle Namaz Kılır Mı yazsın bilgi versin iyi geceler.

Sayfayı Paylaş