gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gusül Abdesti Alırken Örtünmek mi gerekir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak acaba Gusül Abdesti Alırken Örtünmek mi gerekir dini konularda bilgi sahibi olan arkadaşlarım var ise bana bilgi versin.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gusül Abdesti Alırken Örtünmelimi

Gusül Abdesti Alırken Örtünmek Gerekirmi

Değerli Müslüman Kardeşlerimiz Banyo yaparken ve gusül abdesti alırken avret yerlerini bir peştamal veya uygun bir şey ile örtmek banyo adabındandır.

Gusül abdestri alırken örtülü olmak edeptendir.Gusül abdesti alırken Örtü olmadığı zaman günah işlenmiş olunmaz.Cin ve şeytan zaten insanların yanında olur her zaman ama besmele ile işlerine başlarsan sana zarar veremezler..

Banyoda iken sesli olarak salavat, kelimei tevhid, dua ve zikir okumak adaba aykırıdır. Ancak sessiz olarak okunabilir.

Gusül Abdesti Alırken Örtünmek mi gerekir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gusül Abdesti Alırken Boğaza Su Kaçması Orucu Bozar Mı acaba

Gusül Abdesti Alırken Boğaza Su Kaçması Orucu Bozar Mı acaba

Selam arkadaşlar acaba aranızda Gusül Abdesti Alırken Boğaza Su Kaçması Orucu Bozar Mı bu konuda bilgisi olan var mı? Lütfen Gusül Abdesti Alırken Boğaza Su Kaçması Orucu Bozar Mı bilen varsa yazsın
  2. Gusül Abdesti Alırken Kusmak gusül abdestini bozar mı

Gusül Abdesti Alırken Kusmak gusül abdestini bozar mı

Merhaba hanımlar benim size bir konuda danışmam lazım acaba aranızda dini konularda bilgi sahibi olan birileri var iseGusül Abdesti Alırken Kusmak gusülü bozar mı bilgi verir mi bana?
  3. Gusül Abdesti Alırken Küfür Etmek Abdesti Bozarmı acaba

Gusül Abdesti Alırken Küfür Etmek Abdesti Bozarmı acaba

Selam arkadaşlar size bir sorum olacak garip ve saçma gelebilir ama öğrenmek lazım diye soruyorum acaba Gusül Abdesti Alırken Küfür Etmek Abdesti Bozarmı bu konuda bilginiz var mı?
  4. Gusül Abdesti Alırken Geğirmek Abdesti Bozar Mı bilen var mı

Gusül Abdesti Alırken Geğirmek Abdesti Bozar Mı bilen var mı

Merhaba arkadaşlar benim merak ettiğim bir konu var şayet Gusül Abdesti Alırken Geğirmek Abdesti Bozar Mı bu konuda bilgisi olan varsa bana lütfen bilgi versin
  5. Gusül Abdesti Alırken Sivilce Patlarsa abdest bozulur mu

Gusül Abdesti Alırken Sivilce Patlarsa abdest bozulur mu

arkadaşlar Gusül Abdesti Alırken Sivilce Patlarsa acaba alınan gusül abdesti bozulur mu bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yazsın Gusül Abdesti Alırken Sivilce Patlarsa bozulur mu diye:S

Sayfayı Paylaş