gebe
  1. baran5885

baran5885 Forum Okuru

GUSÜL

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında baran5885 tarafından paylaşıldı.

ARKADAŞLAR BEN ÖNCE NAMAZ ABDESTİ ALIYORUM SONRA GUSÜLE NİYET EDİP BESMELE ÇEKİP ARDINDAN ELLERİMİ YIKIYORUM SONRA AVRET YERLERİNİ SONRA AĞZA VE BURNA SU VERİYORM ARDINDAN TÜM VÜCÜDU YIKIYORUM BU DOĞRU MU YANLIŞ İSE DOĞRUSUNU YAZAR MISINIZ?

GUSÜL konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GusÜl (boy Abdesti)

GusÜl (boy Abdesti)

boy abdesti sırası Tepeden tırnağa kadar vücudun her tarafını hiçbir yer kuru kalmayacak şekilde yıkamak. Fiil kökünden isim olan gusl, sözlükte; yıkanmak ve temizlenmek manasına gelir. "Gasele" fiili de, kirin suyla giderilmesi ve temizlenmesini ifade eder. Erginlik çağına gelmiş her müslüman erkeğin ve kadının şu durumlarda boy abdesti alması gerekir. 1) Cünüplük; yani cinsî...
  2. gusül abdesti neden alınır

gusül abdesti neden alınır

Selam kızlar gusül abdesti neden alınır hangi durumlarda bunu almamız gerekiyor. Birde alınış şekli nasıl resimli yada sözlü anlatırsanız sevinirim.
  3. Rüyada Gusül Abdest Almak

Rüyada Gusül Abdest Almak

Rüyada Gusül Abdest Almak ne anlama geliyor kızlar rüyamı yorumlayın lütfen!
  4. Fitil kullanmak gusül gerektirirmi?

Fitil kullanmak gusül gerektirirmi?

vajinal fitil namazı bozarmı,vajinal fitil gusül gerektirirmi,vajinal fitil abdest bozarmı,vajinal fitil kullanımı ve boy abdesti hakkında bilgiler Bir çok kadın jinekolojik hastalıklardan dolayı fitil kullanmakta ve kafasına şu soru takılmakta kullandığuım fitil gusül gerektirirmi,kullandığım fitil namazımı bozarmı?İşte detaylarıyla sizlere açıklıyoruz Makattan kullanılan ilaç ya da...
  5. Kadınlar gusül abdestini nasıl almalıdır ?

Kadınlar gusül abdestini nasıl almalıdır ?

Gusül abdesti tüm vücudun iğne deliği kadar kuru bir yer kalmadan yıkanması ile boy abdesti demektir.Gusul abdestini hala doğru almayanlar var..Bu yüzden bir müslüman olarak birbirimizi uyarmak doğru bilgilendirmek zorundayız.Gusül abdesti cinsi münasebet ,ihtilam yani rüyalanma , mens ve nifas bitimi gibi durumlarda alınır.Gusül, Allahın müslümanlar için emrettiği en önemli maddi manevi...

Sayfayı Paylaş