gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gutto karınca yumurtası yağı kremi kullanımı

Konu, 'Karınca Yağı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

karınca yumurtası yağı kremi kullananlar karınca yumurtası yağı forum gutto kremi gutto kullananlar forum Gutto tüy dökücünün Kullanımı Tüylü olan bölge klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası kremini tüylerden temizlenen bölgeye; deriye iyice yedirecek şekilde 5-10 dk masaj yaparak sürülür. Her seanstan sonra bu işlem 4-5 geceleri yatmadan önce yapılır.

2. dibabi

dibabi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kullandınız mı ve gerçekten sonuç aldınız mı? aldınızsa ne kadar sürede sonuç aldınız?

3. burcak8821

burcak8821 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler paylaşım için

4. nazemel

nazemel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullanıyorum melekler ve faydasını gördüm eczaneden 25 liraya almıştım.kullanmanızı öneririm.[​IMG]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Kasım 2009
  5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Canım, kullanma talimatını ve sonuç süresini de üyelerimize anlatırsan çok makbule geçer :) Çok tşk ederim bilgilendirme için :)

6. nazemel

nazemel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o bölgeleri ben epilatör aletiyle tüylerden arındırtıkdan sonra kremi güzelce masaj yaparak iyice sürüyorum. bu işlemi 4 -5 gün her gece yatmadan uyguluyorum.5 aydır kullanıyorum tüyler oldukça azaldı.ço[​IMG]k memnunum.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Kasım 2009
  7. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

tala karınca yumurtası yağı
    arkadaşlar tala kullanıpta memnun kalanlar gerçek tala kullanmışş ama diğer memnun olmayan arkadaşlar kusura bakmasın ama sahtesini kullanmışlar galiba bu konuda kesin bi bilgisi olan varsa yazsın benim bi akrabam kullanmıştı memnun kalmış bu memnun kalanlarda aynı ürünü almamış demek ki gerççeğini almışlar

8. lavinya07

lavinya07 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

valla bende almayi düşünüyorum arkadaş almış çok memnun kalmış aynen sıvıyağ gibi kokuyor 20 tl fiyatı

9. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Bende alsam çok iyi olacak zaman zaman eşim artık beni uyarmaya başladı sakalların çıkmış, bıyıkların çıkmış diye :D

Gutto karınca yumurtası yağı kremi kullanımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karınca Yumurtası Yağı Tüylerden Kurtarıyor Mu?

Karınca Yumurtası Yağı Tüylerden Kurtarıyor Mu?

karınca yumurtası yağı zararları karınca yağının zararları yumurtası yağının tala kullananlar yağı İnternette ve e-mail yoluyla hızla tanıtımı yapılan ve kadınların ilgi odağı haline gelen karınca yumurtası yağını araştırdık. Biz kadınların en önemli sorunlarından biri istenmeyen tüyler.. Bu nedenle tüylerden kesin olarak kurtulmayı sağlayan herşeye hemen dikkat kesiliyoruz. Karınca çok küçük...
  2. Tala Tüy Dökücü Kullanımı  (Karınca Yumurtası Yağı)

Tala Tüy Dökücü Kullanımı (Karınca Yumurtası Yağı)

tüy dökücü kese karınca yumurtası yağı faydaları tüy dökücü kullanımı çocuklarda bebeklerde tüyler Tala Tüy Dökücü Kullanımı (Karınca Yumurtası Yağı) Tüylü olan bölge klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası yağını tüylerden temizlenen...
  3. Tala Karınca Yumurtası Yağı Kullanımı

Tala Karınca Yumurtası Yağı Kullanımı

karınca yumurtası yağı kullanımı karınca yağı kullanımı hamilelikte yumurtası karinca yagi almanya tala Tala Karınca Yumurtası Yağı Kullanımı Kıllar tercih edilen bir yöntemle (ağda, cımbız, makine vs.) alınır. Bölge temizlenir. Karınca yumurtası yağı bölgeye sürülür. Genelde tüyler alındıktan sonra 3 veya 4 gün tüylerin alındığı...
  4. Karınca yumurtası yağı

Karınca yumurtası yağı

bebeklerde karınca yumurtası yağı kullanımı bebeklere karınca yumurtası yağı bebeklerde kullanımı nasıl kullanılır KARINCA YUMURTASI YAĞI Tüylere Kesin Çözüm Vücudunuzdaki tüylerden karınca yumurtası yağı ile kurtulmanız mümkün. Kullanımı Kıllar tercih edilen bir yöntemle (ağda, cımbız, makine vs.) alınır. Bölge...
  5. Karınca yumurtası yağında skandal!

Karınca yumurtası yağında skandal!

versan karınca yumurtası yağı versan kozmetik Birçok bayanın kullandığı karınca yumurtası yağında şok bir gelişme!Sizlere haberle ilgili detaylara geçiyorum. Ünlü sanatçıların kişisel internet sitelerinde reklamını yaptığı ve kadınların büyük ilgi gösterdiği tüy dökücü kremlerle ilgili polise ulaşan ihbar, uluslararası bir sağlık skandalını ortaya çıkardı. Karıncadan ‘tüy dökücü krem’ olarak...

Sayfayı Paylaş