gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Güven Bana yarışmasına nasıl katılabilirim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Güven Bana yarışması çok ilgimi çekti. Yarışmaya katılmak istiyorum ama bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Başvuru formu falan nasıl nereden dolduruluyor ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, ATV yakında yeni bir yarışma programıyla izleyici karşısında olacak 14 kasım Perşembe günü ilk bölümü yayınlanacak Güven bana isimli yarışma programının sunuculuğunu Tamer Karadağlı yapıyor.
    “Kazanmak için güvenmeye… Güvendiğiniz için kaybetmeye… Hazır mısınız” sloganıyla yola çıkan yarışmada büyük ödül 500 000 lira.
    Yarışmada hiç tanımadığınız birisiyle ortak oluyorsunuz ve ortaklardan biri istediği zaman parayı alıp kaçabiliyor.Yarışmaya başvuru için aşağıdaki resmi bağlantıyı tıklamanız yeterli. Gerekli bilgileri doldurun ve gönderin.

Güven Bana yarışması başvuru formu için tıklayın..

Güven Bana yarışmasına nasıl katılabilirim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bana güven gerek...

bana güven gerek...

Hani demiştin ya .. sen aşk için herşeyi yapan .. sen sevseydin gerçekten .. benimle oynamak yerine sevseydin.. inan bana .. aşk için herşeyi yapan ben .. aşkım olurdun .. bir ara oldun da .. ama artık inanmamı bekleme.. beni.. biraz olsun seviyorsan beni bırak artık .. hoşçakal .. hoşçakal sevgili.. yüreğin temiz olsaydı ... gerçekten sevseydin bırakmazdım zaten seni.. diğerlerinden...
  2. Çocuklara Güven Duygusu Nasıl Verilmelidir?

Çocuklara Güven Duygusu Nasıl Verilmelidir?

Güven duygusu yeterli olmadan başarılara imza atabilmek öyle kolay bir şey değildir. Çocuklar ve gençler henüz yetişkin değillerdir. Psikososyal yönden erginliğe ve olgunluğa ulaşmış değillerdir. O, adı üzerinde çocuktur. Çocuk ile yetişkinlik arasında bir konumdadır. Bir erişkine çocuk denilse bu yerine göre hakaret kabul edilebilir. Çünkü çocuk tabii ki olgunlaşmamış, gelişmesi devam etmekte...
  3. Candan Erçetin - Bana Güven

Candan Erçetin - Bana Güven

sen hey sen en son giden sen sen olmayacaksin bana guven istersen ne canim boyle yanip cosacaksin ne bu mevsim hep kis kalacak yeniden bulacak birini bu kalp bulacak o da gitse son olmayacak bana guven istersen ayni deftere ayni deftere isimler yazacak ellerim yaniniza sevgililer yeni sevgililer sececek geceler bilirim zor gelecek cok zor gelecek bazen dostlarim bile en son...
  4. çocuğumuza güven duygusunu nasıl verebiliriz?

çocuğumuza güven duygusunu nasıl verebiliriz?

güven duygusu nasıl kazanılır güven duygusu nasıl kazandırılır Çocukta güven duygusunun ögrenilmesi dogdugu ilk andan itibaren,onun sevgi ve ilgi basta olmak üzere tüm temel ihtiyaçlarinin annesi tarafindan dogrudan karsilanmasiyla dogrudan iliskilidir.Ihtiyaçlari uygun biçimde karsilanan çocuk,kendi benligini degerli bir varlik olarak algilanir.Çevresini de deger ,güvenilir bir çevre olarak...
  5. evim şahane programına nasıl katılabilirim

evim şahane programına nasıl katılabilirim

Merhaba Evim Şahane programına bayılıyorum. Eğer şans bize gülerse salonumuzu yaptırmak istiyoruz. Bu programa nasıl katılabilirim ?

Sayfayı Paylaş