gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Güven Verici Mesajlar istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba hanımlar, ben sevdiğim adama göndermek için sizden Güven Verici Mesajlar yazmanızı rica ediyorum aşk güvenle büyür bunu mesajlarımda ona yazmak istiyorum bu arada onu deli gibi seviyorum:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Güven Verici Mesajlar istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güven verici sözler

Güven verici sözler

Güven verici ve güven veren kısa facebook anlamlı sözler lazım teşekkürler
  2. Çok Anlamlı Güven Veren Mesajlar

Çok Anlamlı Güven Veren Mesajlar

Kısa Güven Verici Mesajlar Güven Verici Mesaj Sevgili melekler, bazen karşınızdakine birşeyler anlatmak, üzüldüğünüzü belli etmek istersiniz, bu durumda hemen daha önce paylaştığımız sitem sözleri imdadınıza yetişir. Bu yazımızda da karşınızdakine güven verici mesaj atmak isteyebilirsiniz diye kısa güven verici mesajlar, sözler paylaşmak istedik sizlerle :) Güven dolu sözlerimde...
  3. Yararlı Mesajlar istiyorum sizden

Yararlı Mesajlar istiyorum sizden

Selam arkadaşlar ben sizden mümkünse Yararlı Mesajlar paylaşmanızı rica ediyorum lakin bu Yararlı Mesajlar yeni olursa çok sevinirim çünkü diğer sitelerde hep bilindik alıştığımız Yararlı Mesajlar paylaşmışlarda
  4. Vefat Mesajları istiyorum sizden

Vefat Mesajları istiyorum sizden

Kızlar enteresan gelebilir size ama gazetelerde ki Vefat Mesajlarını hep okurum ve çoğuda artık bilindik oldu yok mudur bu Vefat Mesajlarıının yeni versiyonları:S
  5. Ramazan Mesajları Güzel mesajlar istiyorum

Ramazan Mesajları Güzel mesajlar istiyorum

Selam arkadaşlar ben sizden Ramazan ayı öncesi arkadaşlarımıza eşe dosta tüm sevdiklerimize göndereceğimiz Ramazan Mesajları Güzel mesajlar paylaşmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş