gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Güven verici sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Güven verici ve güven veren kısa facebook anlamlı sözler lazım teşekkürler

Güven verici sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ali Güven - Son Sözler

Ali Güven - Son Sözler

kolay değil kı bir rüyaydı gördüğüm uyanmaktan hep korkardım uyanıpta seni kaybetmekten hep korkardım seni giderken görmekten şimdi ayrılırken ne desem bilmem en son sözler bu en son sözler ne olur ağlarsam affet beni kolay değilkı en son sözler bu en son sözler uzadıkça dayanmak daha zor kolay değil ki
  2. Ögüt Verici Sözler

Ögüt Verici Sözler

öğüt verici sözler ögüt verici sözler güzel öğüt sözleri atasözleri Isterseniz yanlıs düşünün ama her durumda kendi kafanızla düsünün. (Doris Lessing) • Kelimelerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsın. (Confucius) • Insanların mutlulukları yada mutsuzluklarıtalihin olduğu kadar Kendi karakterlerinin de eseridir.!! (La Rochefoucauld) • Mutlu olduğunuz zaman size bu mutluluğu...
  3. Gurur Verici Sözler

Gurur Verici Sözler

Gurur Verici Sözler istiyorum sizden arkadaşıma göndereceğim onunla gurur duyduğumu görsün :)
  4. Gurur Verici Sözler      En Güzel Gurur Verici Sözler

Gurur Verici Sözler En Güzel Gurur Verici Sözler

En Güzel Gurur Verici Sözler, Gurur Verici Sözler Kısa, Merhaba Sevgili melek'ler bu yazımızda bizden gurur vwerici sözler isteyen misafirimiz için, en güzel gurur verici sözleri aktarıyoruz. İşte size en güzel gurur sözleri. Biz Sosyetik Mekanların Havalı Artislerinden Olmasakta Hayat Sokaklarının Gururlu gençleriyiz! Yeryüzündeki en ilahi disiplin Türk askerlerindedir. (Postel) Ben...
  5. Güven Verici Mesajlar istiyorum

Güven Verici Mesajlar istiyorum

Merhaba hanımlar, ben sevdiğim adama göndermek için sizden Güven Verici Mesajlar yazmanızı rica ediyorum aşk güvenle büyür bunu mesajlarımda ona yazmak istiyorum bu arada onu deli gibi seviyorum:)

Sayfayı Paylaş