gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Güvendiğimiz dağlara kar yağdı

Konu, 'Magazin' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

imc ajans forum imc ajans hakkında sözleşme Seda Sayan'ın halka yardım ettiği programda tarihe geçecek bir rezalet yaşandı. Duygularımızla oynadılar Müge Anlı'nın atv'de ekrana gelen "Tatlı Sert" programındaki başarısından yola çıkan Seda Sayan, "Yalnız Değilsiniz" adlı bir program sunmaya başladı. "Kayıp sevdiklerinizi bulalım, gizli kalmış cinayetleri çözelim" diyerek vatandaşa yardım edeceğini duyuran Kadırgalı'nın ne yazık ki vatandaşın duygularıyla oynayıp izleyicileri kandırdığı ortaya çıktı! Her fırsatta "En güvenilir ünlüyüm" diyen Seda Sayan'ın düzmece programı 13 Ekim tarihinde ekranlardaydı. Düzmecenin başrolünde ise "Hafize Ana" vardı.

Sahte gözyaşları akıttı
    Hafize Ana", oğlunu 8 yıldır görmediğini ve buna gelininin sebep olduğunu söyleyerek gözyaşlarını akıttı. Acılı öyküsüyle herkesi duygulandıran Hafize Ana, programın konuğu dedektifleri de seferber etti. Ve birkaç gün sonra Hafize Ana, canlı yayında 28 yaşındaki oğlu Recep'e 8 yıllık hasretin ardından kavuştu. Yayında gözyaşları sel oldu, Seda Sayan da bu duygusal tablo karşısında ağladı... Ancak ne Hafize Ana, ne Recep ne de yaşanılanlar gerçekti...

8 yıllık hasret tamamen yalan
    Asıl adı Sevil Karviç olan "Hafize Ana", herkesi canlı yayında kandırdı. Gerçekte "Recep" isminde 28 yaşında bir oğlu bulunmayan Sevil Karviç, 8 yıllık "sözde" hasretine canlı yayında son vermişti!

Bas parayı kap mağduru
    IMC Ajans'ın kadrolu oyuncularından Sevil Karviç, birkaç sene önce yine bu tarz programlarda mağdur olarak ekrana çıkmıştı. "Yalnız Değilsin" de de Hafize Ana rolünü üstlenen 69 yaşındaki oyuncunun gerçek hayatta bir kızı ve 45 yaşlarında bir oğlu var. Sevil Karviç'in oğlu ise Seda Sayan'ın programında bahsettiği gibi İzmir'de kayıp değil annesinin yanına İstanbul'da...

Güvendiğimiz dağlara kar yağdı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kazım Koyuncu - Dağlarda Kar Sesi Var

Kazım Koyuncu - Dağlarda Kar Sesi Var

Dağlarda kar sesi var Tavlada zar sesi var Kurban olam Şavşat'a da İçinde yar sesi var Haydi hanım haydi canım Şinanay şirin yarim Zeytin yaprağı yeşil lo Dibinde gayfe pişir Benden sana yar olmaz lo Aklını başa devşir
  2. Arif Sağ - Erişin Dağların Karı

Arif Sağ - Erişin Dağların Karı

erisin dağların karı nota erisin daglarin kari nota bunca gamı bunca derdi mevlam yalnız bana mı verdi eller muradına erdi yine cananım gelmedi erişin dağların karı geçti ömrümün baharı ecel kapımı çalmadan durma gel ömrümün varı takatim yok yürümeye gidip cananı görmeye can başladı çürümeye yine cananım gelmedi erişin dağların karı geçti ömrümün baharı ecel kapımı çalmadan...
  3. Davut Güloğlu - Kar Yağdı Dağlarıma

Davut Güloğlu - Kar Yağdı Dağlarıma

davut güloğlu kar yağdı dağlarıma davut güloğlu hasreti yaktı beni hasretin yaktı beni Daha Mi Yanacagim Bu Sevda Atesinde Allahim Al Canimi Sevdigimin Pesinde Nazli Yarimin Evi Derenin Kenarina ÖmrÜm Beyhude Gecti Geldik Son Baharina Ne Cileler Yasadim Teselli Fayda Etmez Asirlar Gecse Bile Sevdam GÖnlÜmden Gitmez Hasretin Yakti Beni Kar Yagdi Daglarima Sevdaluktan GÜlmedum Da Gideyi...
  4. Kar mı yağdı kütahya'nın dağına

Kar mı yağdı kütahya'nın dağına

karmıda yağdı karmıda yağdı kütahyanın dağına kar mı kütahyanın dağına hikayesi karmı hikayesi KAR MI YAĞDI KÜTAHYA'NIN DAĞINA Kar mı yağdı Kütahya'nın dağına Ateş düştü ciğerimin bağına Gül donatmış şalvarının ağına Kayırma sevdiğim gün böyle kalmaz Kanar yüreğimin ateşi sönmez Çubuğum yok yol üstüne uzatsam Dermanım yok yar yolunu gözetsem Menendin yok seni kime benzetsem A dağlar ey...
  5. Karınca yumurtası yağında skandal!

Karınca yumurtası yağında skandal!

versan karınca yumurtası yağı versan kozmetik Birçok bayanın kullandığı karınca yumurtası yağında şok bir gelişme!Sizlere haberle ilgili detaylara geçiyorum. Ünlü sanatçıların kişisel internet sitelerinde reklamını yaptığı ve kadınların büyük ilgi gösterdiği tüy dökücü kremlerle ilgili polise ulaşan ihbar, uluslararası bir sağlık skandalını ortaya çıkardı. Karıncadan ‘tüy dökücü krem’ olarak...

Sayfayı Paylaş