gebe
?

diş rengini tesbit etmek için bakılan alete ne ad verilir

Anketin kapanma tarihi 16 Temmuz 2008.
  1. kartüş

oy sayısı 0
    0,0%
  2. skala

100,0%
  3. otoklav

oy sayısı 0
    0,0%
  4. simantasyon

oy sayısı 0
    0,0%
  1. diyar29

diyar29 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

güvenilir

Konu, 'Diş Sağlığı ve Diş bakımı' kısmında diyar29 tarafından paylaşıldı.

gercekten meslegini iyi yapan ve kaliteli bir diş hekimini nasıl secebiliriz.

güvenilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güvenilir otolar Japonya'dan

En güvenilir otolar Japonya'dan

Which? Car dergisi tarafından yapılan bir araştırmaya göre dünyanın en güvenilir arabaları Japon otomobilleri çıktı. Listenin ilk 7 sırasını Japon otomobilleri paylaştı. İlk sırada Honda yer alırken, onu Toyota, Daihatsu, Lexus, Mazda, Subaru ve Suzuki izledi. Derginin editörü Richard Headland, araştırma sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada, "Japonlar dünyaya nasıl sağlam ve...
  2. En güvenilir meslek hangisi ?

En güvenilir meslek hangisi ?

Uluslararası Stratejik Araştırma Eğitim ve Danışma Merkezi Platformunun (USADEM) yaptığı "AB Sürecinde Türkiye'nin Sosyo-Politik Profili" konulu araştırmada öğretmenlik en güvenilen meslek olarak belirlendi. Gazetecilerin durumuna gelince... Uluslararası Stratejik Araştırma Eğitim ve Danışma Merkezi Platformunun (USADEM) Türkiye'nin 15 ilinde 1900 denek üzerinde yaptığı "AB...
  3. hamilelik testleri ne kadar güvenilir

hamilelik testleri ne kadar güvenilir

Ben her ay sürekli acaba hamilemiyim diyerek test yapıyorum. Genelde de ikinci silik çizgiyi görüp seviniyorum heralde bu sefer hamileyim diyerek fakat her seferinde de kan testi negatif çıkıyor. Hatta en son yaptığım testte ikinci çizgi belirgin çıktı fakat test iyice kuruyunca belirginliği baya kayboldu. Tabi yine kan testinin sonucu negatif. Şimdi sorum şu testlerde ikinci çizgi neye göre...
  4. Güvenilir kozmetik

Güvenilir kozmetik

Kızlar japon pazarının birinde flormar göz kalemleri gördüm kozmetik dükkanlarındaki gibi stadında 2 tlye..sizce güvenilir midir?Siz bu tür yerlerden alışveriş yaptınız mı? Güvenir misiniz?
  5. 2013 En Güvenilir Ünlüler Listesi!

2013 En Güvenilir Ünlüler Listesi!

en güvenilir ünlüler, güvenilir ünlüler Sevgili melekler, Celebrity Güven Endeksi araştırması sonucunda Türkiye'nin en güvenilir 10 ünlüsünün isimleri belirlendi. 2 ayda bir yapılan ve MediaCat ve Ipsos işbirliğinde gerçekleştirilen Celebrity Güven Endeksi araştırması sonucunda birinciliğe Kıvanç Tatlıtuğ yerleşti. 1200 KİŞİ KATILDI 'Genel olarak hangi ünlü kişinin tavsiyesi/önerisi,...

Sayfayı Paylaş