gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Güvenli Facebook Kullanımı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşalr Güvenli Facebook Kullanımı hakkında bilginizi istiyorum

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Güvenli Facebook Kullanımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güvenli biberon kullanımı

Güvenli biberon kullanımı

Bazen anneler, bir takım sorunlar yaşaması halinde ya da sütlerinin bebeklerinin beslenmelerine yeterli olmadığında, bebeği biberonla hazır mama kullanarak besleyebilirler. Bebeğinizi dışarıdan alacağınız mamalarla beslerken bunların sterilize edilmesine dikkat etmelisiniz. Aldığınız mamaların son kullanma tarihine ve kutularda bir hasar olup olmadığına dikkat edin. Kutunun üzerinde yazan...
  2. Çocuklar ve Güvenli İnternet Kullanımı

Çocuklar ve Güvenli İnternet Kullanımı

aile filtresi nasıl konulur çocuklarda internet kullanımı aile filtresi nasıl konur güvenli internet kullanımı İnternet ateş gibidir yemek yapar, çay pişirebilir bununla birlikte evi de yakabilirsiniz. Bu çok tehlikeli ve faydalı aracı en az kötüler kadar bizlerde cesurca ve dikkatli kullanmalıyız. İnternet iyi kullanıldığında güçlü bir eğitim aracıdır. Pek çok web sitesi çocuklarımız için...
  3. Güvenli Çiftçi Aranıyor

Güvenli Çiftçi Aranıyor

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, Rusya’ya yapılan yaş sebze-meyve ihracatında yeni bir sorunun yaşanmaması için ’güvenli çiftçi’ ve ’güvenli ihracatçı’ uygulaması başlatıyor. Bakanlık, sözleşmeli veya kontrollü üretim yapan ’güvenilir çiftçilerin’ belirlenmesi için harekete geçti. Bu çiftçilerden alınan ürünler, ’güvenilir ihracatçılar’ tarafından paketlenip, herhangi bir kontrol yapılmadan...
  4. Facebook duvarı nasıl kullanıma kapatılır

Facebook duvarı nasıl kullanıma kapatılır

Facebook duvar kapatma duvarı nasıl kapatılır arkadaşlarım. Bilmediğim tanımadığım eklemediğim kişiler yazmaya başladı bu durumdan nefret eder oldum tam olarak facebook duvarı nasıl kullanıma kapatılıyor teşekkürler.
  5. Facebook Zaman Tüneli Kullanımı

Facebook Zaman Tüneli Kullanımı

Kızlar Facebook Zaman Tüneli Kullanımı hakkında bilginiz varmı

Sayfayı Paylaş