gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

güzel anlamlı ve kısa sözlerimize göz atın

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

güzel sözler Sevgilim bil ki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, ne de yıldızlı aksamları!... özlemin bir nehir olmuş yarar girer içimde ki dağları!...

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım,ölümsüz olurdum.... "Sen hala sonsuzluğun yüzünde bir damla gözyaşısın..."

Biliyordum,seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi,kimsenin okuma yazma bilmediği bir kentte...

Fırlatmıştım kalbimi uzağa,en uzağa.Denk gelirde rastlar diye bir yıldıza...Yanılıp susturdum,ağrımın çağrısını,çagrimin köhnemiş ağrısını...

Oysa kim bilir ki ,yanağımda yangınlardan çok önce o yarin bıraktığı öpüş izi var... Yüreğimde anılardan kalan bin düş izi var...

Kanmadım aynalara sana kandığım kadar...içimde bir boşluk sana yandığım kadar..

Bir çift yeşil göz yüzünden içimde bir sonbahar acıyor; öyle acıyor ki, acılar acısız kalıyor, mevsimler üstüme devriliyor,kışlar kışsız kalıyor...

Paslı bir yalnızlıktı avuçlarımda...Ardımda bir yürek yükü rüzgar...Ne zaman sevmeye koyulsam,doğrulup çoğaldı ayrılıklar

Seni sildiğimde, anılar defterinden,biliyordum söküp attığımı hayatımın yarısını.

güzel anlamlı ve kısa sözlerimize göz atın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güzel ve anlamlı sözler

güzel ve anlamlı sözler

sevdiğine anlamlı sözler kalıcı sözler sevdiğine güzel sevdigine güzel Korkuyorum... Yağmuru sevdiğini söylüyorsun; ama yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Güneşi sevdiğini söylüyorsun; ama güneş çıkınca gölgeye kaçıyorsun. Rüzgarı sevdiğini söylüyorsun; ama rüzgar çıkınca pencereni örtüyorsun. İşte bundan korkuyorum; çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!… William Sheakspare...
  2. Kısa Face Sözleri Anlamlı ve güzel

Kısa Face Sözleri Anlamlı ve güzel

face sözleri face ..Vur davulcu davula sevdiğim kalksın sahura. Kalbi gelmedi AŞK'A bari gelsin imana... :)))) Senin icin ağlayan şu gözlerimi gelip silecek misin? Her gece seni düşünen beni birgün sevecek misin? Seni bir ömür beklesem birgün bana gelecek misin? Gel ne olur sevdigim sev ne olur benim seni sevdigim gibi. Sigarayla Akla Gelen, İzmaritle Yere Düşer.... Kaşla göz arasında halt...
  3. Atatürk Sözleri kısa ve anlamlı

Atatürk Sözleri kısa ve anlamlı

Atatürk sözleri Atatürk sözleri anlamları Atatürk sözleri kısa Ulu önder Atatürk'ün biz gençlik için ibrek ve ders alınacak o muhteşem sözlerini sizler için veriyoruz arkadaşlarım. Biz Türkler, bütün tarihimiz boyunca hürriyet ve istiklâle timsal olmuş bir milletiz. Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, istiklâlden mahrum bir millet, medenî insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden...
  4. Çok güzel  Dini Anlamlı Sözler kısa

Çok güzel Dini Anlamlı Sözler kısa

Dini Anlamlı Sözler kısa Dini Anlamlı Sözler facebook Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda sizerle ile ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz ile çok güzel dini anlamlı sözleri paylaşıyoruz. Buyrun ister Facebook sayfanızda isterseniz mesajlarınızda yazın bu sözleri Melek'lerim. İyiliği gizlemek, kötülüğü gizlemekten daha üstündür. (Ebu Bekir Ferra) Bilmediklerimi ayağımın altına...
  5. Güzel kısa anlamlı harika sözler

Güzel kısa anlamlı harika sözler

Anlamlı Sözler, Anlamlı Sözler Yeni, Anlamlı Sözler Kısa, Anlamlı Sözler Facebook, Anlamlı Güzler Twitter, Anlamlı Sözler 2013, En Güzel Anlamlı Sözler, Yeni Anlamlı Sözler Her insanın yüreğinin bir yerinde ışık vardır… hem de pırıl pırıl… BuIutIara yükIedim özIemimi; şimşekIerIe çaktırdım sevgimi; YağmurIar yağdırdım gözyaşIarımIa; küçük meIekIer gönderdim seni öpmeye geIdiIermi? Ben asIa...

Sayfayı Paylaş