gebe
  1. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

guzel bi oyun

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında sule tarafından paylaşıldı.

Canınız mı sıkıldı kolayı var. Şimdi efendim; Ant City‘ye giriyorsunuz kocaman bir büyüteçsiniz siz. Mousela bu büyüteci geçen insanlara, arabalara, helikoptere tutuyorsunuz. Malum güneş ışığı büyütece yansıyor ve sizin tuttuğunuz herşey boom. Sonunda da “Şehir devler tarafından yok oldu” manşeti ile gazeteye çıkan dev siz oluyorsunuz. Tam deli işi yani. hatta linki beğendiyseniz “Send To A Friend” den arkadaşlarınıza maille yolluyorsunuz. [​IMG] [​IMG]

2. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: guzel bi oyun
    açtım oynamak için ama üstlerine tıkladım her türlü patlatmadı....

3. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

şimdi oldu tıklamaya gerek yokmuş sadece üstüne tutyorum bikaç tane insan patladı ama çoğuda patlamıyor özelliklede büyük araçlar...:m0rphine:

4. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

patliyo hayatim bi kere daha dene..

guzel bi oyun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. +Rep Verme Oyunu  cok guzel

+Rep Verme Oyunu cok guzel

forumdaşlarım baska bir forumda gördugu ve cok hosuma gıden bır oyun herkes bır üstundekıne +rep verecek :):) :p:p +:eek:;):p:p:prep için cıldıranlar ıcın super fırsat hadi baslayın rep atmaya (herkes bır üstundekıne ):):):)
  2. Süper bi oyun :)

Süper bi oyun :)

Puanlı Winx Giydir
  3. Süper Bi Makyaj Oyunu

Süper Bi Makyaj Oyunu

Makyaj Oyunları,makyaj oyunu,Barbie Oyunları--www.e-oyunlar.com bayıldım ben bu oyuna kız çok tatlı :D
  4. Güzel Bi Oyun...:)

Güzel Bi Oyun...:)

Oyunumuz şöyle meleklerim... Beni tanıyanların benim hakkımda yorum yapmalarını istiyorum ne düşündüklerini merak ediyorum. Ama lütfen gerçekten içinizden gelenleri söyleyin kırılmam gücenmem kızmam :) Söz, melek sözü :D Size kendimi nasıl tanıttım, hakkımda nasıl düşündürdüm çok merak ediyorum. Benim hakkımdaki düşüncelerinizi bilmek istiyorum sadece bu kadar basit...:) Böyle bi oyun işte...

Sayfayı Paylaş