gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

güzel bir söz ilahi aşka dair...

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

ilahi aşk ile ilgili sözler ilahi aşk sözleri aşkla ilgili sözler aşkla güzel aşka dair
    [email protected]@rında@ [email protected] bir y@ğmur [email protected]..adı ask... At€sl€rind€ [email protected] kul oldugu bir @t€s [email protected]..adı ask... K€l€b€kl€ri [email protected]@ surukl€y€n [email protected]@ [email protected]@n @slınd@ ...ask... Golg€l€rin golg€d€ [email protected] bir durumdur, [email protected] sır v€rdigi bir [email protected] ...ask... V€ @slınd@ @skınd@ @sık oldugu bir @sk [email protected].. ...ilahi ask...

(alıntı)

güzel bir söz ilahi aşka dair... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşka dair güzel birkaç söz

aşka dair güzel birkaç söz

aşka dair mesajlar aşka dair güzel mesajlar güzel birkac söz ilahi sözler BENDEN COK UZAKTA OLSANDA SANA SARILIP DOKUNAMASAMDA SANA SESIMI DUYURAMASAMDA KALBIMIZIN BIR OLDUGUNU VE SENINDE BENI BEN KADAR OZLEDIGINI BILIYORUM. Yalnızsan,kaderindeyim..Umutsuzsan,kalbindeyim..Se viyorsan, ellerindeyim...Aşıksan,yüreğindeyim..Ağlıyorsan,gö zlerindeyim...Benimleysen aldığın her nefesteyim......
  2. aşka dair en güzel sözler!!!

aşka dair en güzel sözler!!!

güzel ilanı aşk sözleri en güzel ilanı aşk sözleri en ilanları Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kırılan kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe benzer. Sen o suya yazı yazdın, güneşin doğmasını bekle...... SENSİZ SOLUYORUM ANLAYACAĞIN MAVİ MAVİ ÖLÜYORUM DUYUYORMUSUN ORDAMISIN VARMISIN YOKMUSUN??BİRTEKŞEYİ UNUTMA SENİ SEVDİM BEN YANARAK YIKILARAK AKLIMA HER GELDİĞİNDE AĞLAYARAK....
  3. ünlülerden aşka dair en güzel sözler

ünlülerden aşka dair en güzel sözler

ünlülerden aşka dair en güzel sözler Balzac:İlk aşk aşı gibidir. İnsanın ikincide hastalanmasını önler... Rousseau:Aşk mektubuna başlarken ne söyleyeceğimizi bilemeyiz. Bitirirken de ne yazdığımızın farkında olmayız.... Shakespeare:Sevgililerine aşklarını itiraf eden kadınlar, en az seven kadınlardır... Eflatun: Aşk, en tehlikeli bir ruh hastalığıdır.... Aziz Nesin: Yenilen taraf...
  4. Aşka dair en güzel sözler

Aşka dair en güzel sözler

aşklara sözler `Sevmek acı çekmektir sevmemek ölmek. Sevmek zevktir ama yanlız sevilmenin hiçbir zevki yoktur` Augustinus: `Sevgi ruhun güzelliğidir.` Franz Xaver Von Baader: `Özgürlük aşk değildir yalnız aşkın kapısıdır.` François Bacon: `Büyük insanlarda liyakat sahibi olanların kendilerini budalaca aşka kaptırdıkları görülmez. Büyük ruhlar ve büyük işler aşkla uzlaşmaz` Bailey:...
  5. Aşka Dair En Güzel Sözler

Aşka Dair En Güzel Sözler

aşka dair yazılmış en güzel yazılar mektuba yazılacak güzel sözler Akşamı son bulan ufuklarda..güneş damla damla erirken..hayatta kalan duygularımla..sana iki kelime söylüyorum..."SENİ SEVİYORUM" Ne seni unutacak kadar zaman geçecek..ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek..bırakıp gittim diye unuttum sanma...zaman alışmayı öğretir unutmayı ASLA Ben seni Bir Kum Tanesine Adını...

Sayfayı Paylaş