gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

güzel çiçekler

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: güzel çiçekler

Ellerine sağlık canım, güzel çiçeklermiş gerçekten, insanın içi açılıyor baktıkça.

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

ilk baharı anımsatıyorr ben çiçekleri çok severim elimden gelse tüm formu çiçeklerle donatırım

4. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

hepsi bir birinden hoş çito emeyine sağlık

güzel çiçekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ♥ ♥ En Güzel çiçek ♥ ♥

♥ ♥ En Güzel çiçek ♥ ♥

Bir gün kitap okumak için parka gitmiş, yaşlı bir söğüt ağacının uzun, dağınık dallarının yanındaki boş banka oturmuştum. Hayatımdan bezmiş bir halde, dünyanın alay edercesine, üst üste silleler vurmasına içerlemiş, homurdanıyordum. Tüm bunlar günümü mahvetmeye yetmezmiş gibi, oyun oynamaktan bitap düşmüş küçük bir çocuk nefes nefese çıkageldi. Yanıbaşımda, kafası aşağı eğik bir şekilde durdu...
  2. en güzel çiçek gifleri

en güzel çiçek gifleri

en güzel çiçek gifleri güzel cicek gifleri guzel çiçek en çiçekler gifler
  3. çok güzel çiçek resimleri

çok güzel çiçek resimleri

çok güzel çiçekler çok güzel çiçek resimleri facebook çiçek resimleri facebook lavinya çiceği resmi sen yolcu bu yalan dünya hancıdır... öyle bir gün var ki yürekte sancıdır... öyle bir aşk var ki yüceden yücedir... hangi yana baksan ondan eser var... sır dolu çözülmez bir bilmecedir... hayatta her şey gönlünüzce olsun.. melekler mekanının yüreği güzel kardeşlerim....
  4. En Güzel Çiçek Yarışması

En Güzel Çiçek Yarışması

Yepyeni bir yarışma ile daha karşınızdayız melekler...Bu sefer kendi yetiştirdiğiniz saksı çiçeklerini yarıştırıcaz... Evdeki en güzel çiçeğinizin resmini çekip bana pm yolu ile göndericeksiniz ve birinci herzamanki gibi sizlerin oylarıyla belirlenecek... Yarışma başlama tarihi:01.07.2011 Yarışma bitiş tarihi:15.07.2011 Yarışmanın birincisine 5.000 rep Yarışmanın ikincisine 3.000 rep...
  5. Cam Güzeli Çiçek Bakımı Bilgileri

Cam Güzeli Çiçek Bakımı Bilgileri

bu konu cam güzeli çiçeğin nasıl bakılması hakkında bilgilere yer vermektedir. Salon çiçeklerine merakınız varsa bu çiçeklerden cam güzeline sahipseniz ona nasıl bakmanız gerektiği konusunda merak ettiğiniz bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Toprak: Cam güzeli için, kaba dere kumu katılarak suyu iyi akıntılı hale getirilmiş bahçe toprağına bir miktar yaprak çürüntüsü de eklenerek uygun...

Sayfayı Paylaş