gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Güzel Çirkin Dizisi Ekranlara Veda Ediyor!

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

güzel çirkin dizisi, güzel çirkin, güzel çirkin dizisi hakkında
    Sevgili melekler, bir dizi daha kanalların tozlu raflarına kaldırılıyor. Binbir emek ve para harcanan dizilerden biri (ve de benim severek izlediğim bir dizi) daha yayına veda ediyor. Sanırım kendim izliyor olmamdan dolayı fazla duygusal yazdım ama gerçekten de insanı sıkmayan, hızlı temposuyla bir çırpıda sonuna geldiğiniz, dozunda esprileriyle güldüren bir dizi Güzel Çirkin ne yazıkki bitiyor.

guzel-cirkin.jpg

Güzel Çirkin Dizisi Ekranlara Veda Ediyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Canım ailem ekranlara veda ediyor...

Canım ailem ekranlara veda ediyor...

Bu hafta canım ailem dizinin haftaya oynıyacak fragmanını seyrettiğimde resmen şok oldum.Fragman sonunda öğrendim ki canım ailem ekranlara bu bölümle veda edecekmiş inanılmaz sinirlendim şurda 3-5 kaliteli dizilerin arasında gördüğüm ve salı günleri böyle güzel ve kaliteli dizi izlerken yaptığım çekirdek keyfim artık bitecekmi... Saçma sapan dizilerin arasından sıyrılıp çıkmayı başaran ve...
  2. Türkan Dizisi Ekranlara Veda Ediyor

Türkan Dizisi Ekranlara Veda Ediyor

Çok geç saatlerde yayınlanan Türkan dizisi haliyle beklenen reytingleri alamadı... Milliyet'ten Ali Eyüboğlu'nun haberine göre, Kanal D, 'Türkan' dizisini bitirmeye karar verdi. 'Türkan', 14 Nisan'da yayınlanacak 26'ncı bölümüyle 'final' yapıp, ekrana veda edecek. Dizinin yapımcısı Ata Türkoğlu, 'Türkan' hayranlarını üzmemek ve beklentilerini karşılamak için Türkan Saylan'ın beyaz...
  3. Çocuklar Duymasın Ekranlara Veda Ediyor...

Çocuklar Duymasın Ekranlara Veda Ediyor...

çocuklar duymasın çocuklar duymasın dizisi Sevgili melekler, ekranlarımızın en uzun soluklu aile dizilerinden Çocuklar Duymasın 17 Temmuz'da yapacağı finalle ekranlara veda edecek. Bir sosyal paylaşım sitesinde yapımcı Birol Güven 'in yaptığı bu açıklama dizi hayranlarını üzecek. İşte haberin detayları... Birol Güven, kendisine ait sosyal paylaşım sayfasında diziyle ilgili son kararını...
  4. Canlı Para Ekranlara Veda Ediyor !

Canlı Para Ekranlara Veda Ediyor !

Bu konu; canlı para yarışması hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, reyting canavarından sadece diziler nasibini almıyor. Pek çok dizinin ardından reytinglere kurban giden program bir yarışma oldu: Fox tv Canlı Para yarışması. Bir dönem Engin Altan Düzyatan 'ın sunumuyla izlediğimiz ve Murat Başoğlu 'nun sunuculuğuna devam ettiği yarışma final yapacak. Murat Başoğlu'nun...
  5. Fatih Dizisi Ekranlara Veda Ediyor!

Fatih Dizisi Ekranlara Veda Ediyor!

fatih dizisi, fatih dizisi yayın saati, fatih dizisi hakkında Sevgili melekler, bir dizi daha ekranlara veda ediyor. Harcanan büyük bütçeyle sesona iddialı bir giriş yapan ancak umduğu reytingleri bulamayan Fatih dizisi artık pes etti. Kanal D'de pazartesi akşamları yayınlanan"Fatih" dizisi bu hafta yayınlanacak olan bölümüyle final yapacak. Başrollerinde Mehmet Akif Alakurt,...

Sayfayı Paylaş