gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Güzel dekore edilmiş bir salon

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Mor duvar rengi Ev dekorasyon örneği

Mor rengi sevdiğim için mi bilmiyorum ama bu salonu çok beğendim. Bu salonun dekorasyonunda aynalar önemli bir rol oynamış. Özellikle koltuğun arkasında duaran ayna hareket katmış. Bende 3lü koltuğumun arkasına ayna koyabilirim. Çok şık dekoratif ayna modelleri var. Bir de bu salonda yemek masasının cam olması dikkatimi çekti. Genel olarah ahşap yemek masası kullanıldığından, cam masa salonda sırıtmış gibi geldi ama. Bakalım siz beğenecekmisiniz bu salon dekorasyonunu meleklerim?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 2 Haziran 2012
    ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    mor renk ve aynalar çok şık olmuş :)

tesadüf bunu beğendi.
  3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bizim salon kırmızı ve siyah çok beğenirdim bu iki rengin uyumunu ama şimdi birde mor eklendi. Gerçekten de çok hoş duruyormuş mor :) Paylaşımın için tşkler.

Güzel dekore edilmiş bir salon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Modern Dekore Edilmiş Banyolar

Modern Dekore Edilmiş Banyolar

modern banyolar dekore edilmiş banyolar modern dekore edilmiş evler Bu banyo dekorları gerçekten harikalar.Çok şık ve çok modernler..
  2. Çok güzel dekore edilmiş bir ev huzurlarınızda

Çok güzel dekore edilmiş bir ev huzurlarınızda

Ev dekorasyon örneği 2012 dekorasyon modası Bu evi kim dekore ettiyse ben kendi adıma tebrike diyorum. Gerçekten çok beğendim. Salonun kırmızı tonu çok hoş geldi gözüme. Ama en çok bahçede yemek keyfine bayıldım. Benim de böyle şık dekorasyonlu evim olur mu acaba?
  3. Çok hoş dekore edilmiş bir oda dekorasyonu

Çok hoş dekore edilmiş bir oda dekorasyonu

çocuk odası dekorsyonu Genç odası dekorasyonu bu yatak odasını çok beğendim meleklerim. Tam olarak çocuk odası mı genç odasımı anlayamdım ama olsun:) Çocuk için yatak büyük genç odası için duvarlar biraz çocuksu:) Sanırım duvarlar duvar kağıdı modeleri ile kaplı. Ben bu oda dekroasyonunu gerçekten çok beğendim. Biz genç odası diyelim:) buyrun rengarenk genç odası dekorasyonu
  4. İşte Meleklerimize En Güzel Salon Dekorları...

İşte Meleklerimize En Güzel Salon Dekorları...

Salon Nasıl Dekore Edilir En Güzel Salon Dekorları Salonunuz nasıl dekore edeceğinizi bilmiyormusunuz?...İşte size bazı öneriler ve en güzel şık salon dekor örnekleri...Resimlerden ilham alabileceğiniz en güzel salon dekorlarını siz meleklerimizle paylaşmaktan onur duyuyorum..:) Misafirlerinizi ağırladığınız, televizyon izlediğiniz ya da kitap okuduğunuz salonunuzda değişiklik...
  5. Küçük salonlarda dekorasyon önerileri

Küçük salonlarda dekorasyon önerileri

Küçük bir salonunuz var ve bu alanı en iyi şekilde dekore etmek mi istiyorsunuz? O zaman odalarınızı yenilerken kullanmayı planladığınız bazı fazlalık teşkil edici aksesuar kullanımlarına hayır demeyi öğrenmelisiniz. Büfe- gümüşlük gibi takım haline gelen yemek odaları ile bütünleştirilen salon takımları seçimine en başta hayır demelisiniz. Oda boyutunuz eşya seçiminizde en önemli etmen...

Sayfayı Paylaş