Güzel Doğum Günü Kardeş Sözleri isteyenler için burada

M

Misafir

Forum Okuru
Güzel Doğum Günü Kardeş Sözleri isteyenler için burada
Doğum Günü Kardeş Sözleri Güzel

Kardeş İçin Doğum Günü Sözleri

https://www.meleklermekani.com/guze...ozleri-en-ozel-dogum-gunu-sozleri-burada.html dedikten sonra, şimdide de kardeşler için ve kardeşten öte olan tüm arkadaşlarımız için, en güzel doğum günü kardeşlik sözleri sunuyor ve ilgili tüm arkadaşlarımıza işte kardeş için doğum günü sözleri burada diyoruz Melek'ler.

dogumgunu-1fd.gif

Her zaman, her an, her dakkika yanında olacağıma, söz veriyorum, yeni yaşın kutlu olsun kardeşim.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğumgünün kutlu olsun!

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara…

Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Doğumgünün kutlu olsun!

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğumgünün kutlu olsun.

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara…

İlk dünyaya gelişinde kıskanmıştım seni,kavga ettik didiştik ama bil ki hep sevildin mutlu yıllar.

Dünyaya gelişini bir kez daha kutluyoruz nice yıllara.

Pişt cadı, sana doğum gününde bir tane uçan süpürge alacaktım ama sende düzinesi vardır diye kalkışmadım iyi ki varsın.

Geri