gebe
  1. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

güzel eğlenceli okul anım :)

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında sedaaa tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarla ortaouklda iken okulun son günlerinin olması ve havanın sıcak olması nedeni ile kaçma kararı almıştık.Okulda da sıkı bir disiplin hakim Sınıfın penceresinden okulun arkasına çantalarımız atmış tenefüste arkaya saklanıp ders başlayınca çantalarımızı alıp kaçacaktık. ta ki okulun penceresinden çantaları atarken müdür yardımcısı görene kadar. müdür yardımcısı çantaları arkadan alıp kimlerin oldğunu tespit etmiş ailelerimize haber vermişlerdi o gün okuldan kaçıp güzel bir gün geçireceğimizi umarken ailelerimize tek tek hesap vermek zorunda kalmıştık çok heycanlı bir gündü o günü hiçbir arkadaşımız unutamayız bir araya geldiğimizde hep hatırlar güleriz sizlerlede paylaşmak istedim :)

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

benn
    bi gün sevgilim ve ben okuldan kaçmışş parkta dolaşırken arkadaşlarımızı görür ! ve okulun en havalısı olduğum için beni klıskandıkları aileme ispitler anne ve babama tek ayak üstünde dokuz yalan uydurdum ahah inandılarr!
    şu an lisedeyim sevgilim tabikide vaar ! ve söleyen kız kendisine ne olucağını bildiği için sölemiyoo yanii ! mucxxxxx

3. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    şu an o kızın seni yine ispitleyemeyecek olması güzel yoksa yine tek ayak üstünde yalan söyleme durumuna düşecekmişsin sevgillinlede bir ömür mutlu olursunuz inşş mucx

4. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    :D valla lıseden kacmadım hıccc

5. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    benim lisede biit bu yıl ama 4 yıl boyunca kaçtğım oldu birazcık :D

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    hahaha çok hoşsunuz :D

7. dilegimm

dilegimm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sonradan tabi hatırlanıp gülünüyor ama o anki korku ve heyecanı anlarım ben de benzer bir durumda kalmıştım okuldayken:)

8. elisabetta

elisabetta Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  9. sadakat

sadakat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi anlatması güzel oluyor ama o an çok berbat.)

10. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    aynen öyle ya şimdi gülüpte anlatıyorum bu olayı yaşadğımız arkadaşlarla da gülerek bahsediyoruz bu konudan ama o anki korku anlatılmaz yani :) aşı olmaktan bende nefret ederdim korkardım halende öyleyimdir ama hep sonradan haberim oldğuğ için kaçamazdım :)

11. SellyJuan

SellyJuan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biz bunun daha fecilerini yaşamıştık =) yine de gecmis olsun :D

12. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    saol teşekkür ederim :) eminim yaşanmıştır daha feci olaylar :D

güzel eğlenceli okul anım :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ana okulunda ingilizce öğretilmesi doğru mu sizce?

ana okulunda ingilizce öğretilmesi doğru mu sizce?

anaokulunda ingilizce nasıl öğretilir ana okulunda ingilizce öğretilmesi doğru mu sizce?
  2. Ana okuluna baslama yasi kac olmalidir???

Ana okuluna baslama yasi kac olmalidir???

Çocuklar sosyal bir ortama uyum sağlayabilecek psikolojik olgunluğu ortalama 3 yaşını doldurduklarında kazanmaktadırlar. Bu nedenle de bu yaştan itibaren bir sosyal kuruma devam etmeleri uygun olmaktadır. Daha öncesinde tek bir kişinin sürekli ilgisine ihtiyaç duyarlar ve bu ilgiyi paylaşabilecek olgunluğa erişmemişlerdir. Bu nedenle 3 yaş öncesi yuvaya gönderilen çocuklarda sıklıkla yuvaya...
  3. Ana Okulu Seçerken...

Ana Okulu Seçerken...

anadolu yakası anaokulları anadolu yakası çocuk yuvaları kreşler yakasındaki anaokulları yakasındaki kreşler Anaokulu veya çocuk evi seçerken nelere dikkat edelim. Yurdumuzda okul öncesi kurumlar bağlı bulundukları yerlere göre üçe ayrılır. Aile ve çocuktan sorumlu bakanlığın sosyal hizmetler genel müdürlüğüne bağlı olanlar - 0-2 yaş kreş (yalnız buraya bağlı olabilir) - 3-6 yaş çocuk evi...
  4. çocuğum ana okuluna başlıyor

çocuğum ana okuluna başlıyor

Çocuğun ana kucağından ilk defa ayrılması ,sosyalleşmeye başlaması,okula uyum süreci sizi de etkileyecektir.Artık büyüyen çocuğunuz için gurur duyacağınız bir dönem:) Çocuğun aileden ayrı kalmayı başardığı bu ilk sosyalleşme sürecinin başarı ile tamamlanması çok önemlidir. Zamanında başarılmamış olan gelişimsel aşamalar ilerleyen dönemlerde daha zor başarılmakta, psikolojik olarak çocuğu...
  5. Okulda deprem anında neler yapılması gerekiyor

Okulda deprem anında neler yapılması gerekiyor

Kızlar yakında okul açılacak ta ben adanada oturuyorum biliyorsunuz dün burada bi deprem oldu :S Okuldayım diyelim ki deprem oluyor neler yapmam gerekiyor. ( Allah korusunda hani diyelim ki oldu ) Bilgi için şimdiden teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş