gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

güzel gözlüme

Konu, 'Çöplük' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

güzel gözlüme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yağmur gözlüm

Yağmur gözlüm

Yine yağmurlar yağmakta ülkeme. Yine fırtınalarımın sonrasında gözlerinin pınarlarında ıslanıyorum. Beni bu yerkürede tek anlayan sen, bir tek ağlatan sensin. Benim için döktüğün her gözyaşında hiddetimi dağlara, denizlere haykırmak geliyor içimden. Yolumu pırıl pırıl temizlerken yüreğinle, kusursuz kişiliğinle yeni bir dünya'ya konuk ettin şu benliğimi. Sensizliğin saatlerinde kabına sığmayan...
  2. Sağanak gözlüm

Sağanak gözlüm

SAĞANAK GÖZLÜM Deli dolu hayallere dalar da gün ortası Ay ışığında saklıdır bilemez misin Gel-gitlerin savurur seni kıyılarıma Sen benim mehtabımda yanamazsın DONARSIN Kararınca gün öğlen vakti Sitemler yağdırırsın yalnızlığına Cebinden çıkarır da kelimeleri Savurursun gün batımında kırlangıçlara Sen benim güneşlerimde gölgelenemezsin YANARSIN Can yakmaz sensizlik kadar hiç bir...
  3. güzel gözlüm

güzel gözlüm

Bu yazıyı okuyunca sen aklıma geldin nasıl bir anda vazgeçilmez olduğun aklıma geldi,gözlerinin tutsağı oluşum geldi...sevdiğim iyiki varsın iyiki tanıdım seni... Hayatla mücadelemde sayfalarımın çoğunu kaybettiğim günlerdi. Birbirinin aynı olan günlerde bana uzatılan her dalı “İşte beni kurtaracak dal” diye hiç geri çevirmeden tutuyordum.Daha elimi uzatır uzatmaz kırılacağını...

Sayfayı Paylaş