gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Güzel İlginç Bilgiler Serisi

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Güzel İlginç Bilgiler Serisi

koca hıpopotamlar bızden hızlılarmıs...emegıne saglık

Güzel İlginç Bilgiler Serisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msnede kullanabileceğiniz en güzel sözler serisi

msnede kullanabileceğiniz en güzel sözler serisi

facebooka koyulacak güzel sözler facebook a koyulacak güzel sözler facebooka komik facebook ♥ Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim? ♥ Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur...
  2. ilginç bilgiler!!!

ilginç bilgiler!!!

-En uzun süre uçan tavuk 13 saniye havada kalmistir. -El tirnaklari ayak tirnaklarina oranla 4 kat daha hizli uzarlar. -Yilda ortalama 10 milyon kez göz kirpariz. -Yarasalar bir magraya girdiklerinde önce sola dönerler. -Sogan dograrken sakiz çignemek göz yasarmasini önler. -Ortalama bir insan günde 13 kez güler. -Kalbimiz günde ortalama 100000 kez çarpar. -Thomas Edison karanliktan...
  3. İlginç haber serisi

İlginç haber serisi

konya ile ilgili ilginç haberler sporla ilgili ilginç haberler ya şu yaşantımız boyunca ne kadar ilginç olay duyuyor yada yaşıyoruz değilmi? bazen inanılması güç garip hatta çoğu zaman komik... yaşıyoruz işte tüm ilginçliğimizle işte size birkaç yaşamdan ilginç haberler: 40 santimlik köpek 35 santimlik sopayı yuttu: Sahibinin attığı 35 santimlik sopayı yutan 40 santimlik köpek ölmedi....
  4. 2012 Pes serisi hakkında bilgiler

2012 Pes serisi hakkında bilgiler

2012 pes, ne zaman çıkıyor, ne zaman çıkacak, yeni serisi, son serisi, demo, fragmanı, video, oyunu, hakkında merak ettiğiniz herşey burada arkadaşlar 2011 yılında profesyonellerden tam not alan Pes serisinini 2012 versiyonu, son günlerin en çok merak edilen konusu oldu Melek'lerim. Özellikle son yıllarda büyük bir çıkış yapan PES serisinin 2012 versiyonu son günlerde konuşulmaya...
  5. ilginc bilgiler

ilginc bilgiler

Okudugum bazi bilgileri paylasmak istedim :) Suudi Arabistan´da bir kadın kocasına kahve yapmazsa bu boşanma nedenidir Sıcak su soğuk sudan daha ağırdır. Bir insan hayatı boyunca ortalama 22 kilogram deri kaybediyor. 500 metre derinlik ve 300 derece sıcaklıkta yaşayabilen bakteriler bulunmaktadır. * 1 litre kullanılmış motor yağı 1000 ton içme suyunu ve 15 kişinin bir yıllık su...

Sayfayı Paylaş