gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Güzel İngilizce Lakaplar ve Türkçe anlamları

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İngilizce Lakaplar ve anlamları Güzel İngilizce Lakaplar
    Yine bir misafirimizin isteği üzerine, tıpkı o istekte bulunan misafirimizinde dediği gibi, gerek msn iletinizde kullanacağınız, gerek ise Facebook sayfanızda kullanacağınız iİngilizce lakaplar ve anlamlarını sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:)

Frantic ( çılgın Metallica şarkısı )
    PushIt ( bas ona , it onu )
    NoMoreSorrow ( daha fazla üzüntü yok LP ' nin bir şarkısı )
    NameLessWarrior ( isimsiz savaşçı )
    Xecutioner ( Cellat )
    TheArk
    Arawn ( Yunan mitojolisinden bir isim )
    NoThing2Lose ( kaybedicek birşey yok )
    Lykia ( Yunan mitolojisinden bir isim )
    YouAreMyCure ( ilacımsın )
    LiveYourLife ( hayatını yaşa )
    Dream ( rüya , hayal )
    CrawL ( Sürünmek )
    YouAreMyDesTiny (
    DePiedra ( bir grup )
    TheNightMare ( kabus )
    ChromeSitar ( bir şarkıcı )
    4EverDebora
    YouNeverKnow ( hiç belli olmaz )
    MyLittleKnight ( benim küçük şövalyem )
    AmIMad ( ben deli miyim ? )
    Drve
    JeweL ( mücevher )
    CloseR
    LitiuM ( lityum )
    RollingStones ( yuvarlanan taşlar galiba )
    Rock ( kaya )
    TreıL
    LyVio
    Eien ( sonsuzluk- japonca )
    ShiRoi

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Baska lakaplar yokmu vnlar cok az yaa.;

3. hamza Dalak

hamza Dalak Forum Okuru

4. ercan aslan

ercan aslan Forum Okuru

Güzel İngilizce Lakaplar ve Türkçe anlamları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İngilizce Güzel Msn Nickleri ve Türkçe Anlamları

İngilizce Güzel Msn Nickleri ve Türkçe Anlamları

ingilizce güzel sözler ve anlamları ingilizce duvar yazıları sözler ve anlamları yabancı türkçeleri İngilizce Güzel Msn Nickleri ve Türkçe Anlamları: I'm just a girl with a crush on you (ben sadece sana aptalca bir aşkla bağlı bir kızım) Love me,cause inside I'm slowly dying call me, don't you know that my heart is crying? (Sev beni,çünkü içten içe yavaşça ölüyorum Seslen...
  2. ingilizce nickler-ingilizce msn nickleri ve Türkçe anlamları

ingilizce nickler-ingilizce msn nickleri ve Türkçe anlamları

ingilizce nickler ve türkçe anlamları ingilizce msn nickleri ve türkçe anlamları aşk şarkıları ingilizce nickler ve anlamları buyrun benim ingiliz meleklerim :D:D somehow now you’re everybody’s fool (Bir şekilde sen şimdi herkesin aptallığısın ) You will never be good enough (Asla yeterince iyi olmayacaksın) You‘re too important for anyone. (Sen birisi için çok önemlisin) You won’t cry...
  3. İngilizce atasözleri ve anlamları

İngilizce atasözleri ve anlamları

ingilizce atasözleri ingilizce atasözleri ve anlamları Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda İngilizce atasözleri ve anlamları sunuyoruz. Belki msn iletinizde ya da Facebook sayfanızda kullanırsınız, kimbilir :) Do as the Romans do when in Rome Ya bu deveyi güdersin, ya bu diyardan gidersin Cleanliness is next to godliness Temizlik imandan gelir The early bird gets the worm Sona...
  4. İngilizce Lakaplar

İngilizce Lakaplar

İngilizce Lakaplar msn de kullanacağım ve facede de kullanacağım İngilizce Lakaplar istiyorum ve lütfen anlamlarını da yazın arkadaşlar.
  5. İngilizce ve Türkçe Anlamlı Güzel Sözler

İngilizce ve Türkçe Anlamlı Güzel Sözler

bu konu ingilizce ve Türkçe anlamları ile birlikte güzel sözlere yer vermektedir. Dünya da birçok konuşulan dil vardır. Bu dillerin için de en çok konuşulan dil ise İngilizce dilidir. İngilizce anlamlı güzel sözler arayanlar için sizlere Türkçe anlamları ile birlikte İngilizce söz ve mesajları paylaşıyoruz. You understand the manners of someone from how he laughs , intelligence level at...

Sayfayı Paylaş