gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Güzel kapak nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

güzel kapak nickler güzel kapak sözler en nickler en nickleri kapaklar Güzel kapak nickler
    Nèfrètè sevgidèn daha çøk güvènirim demiş Şeytan . . . Çünkü nèfrètin sahtèsi øLmaz!

ßén séni séviyorum ama..."Larına kar$ıLık, "...ama ßén séni séviyorum"Larım vardı..
    qittikcé dévrikLé$ti..
    SiLdim héßsini..

Dalma... Düşünme... Ağlama... Hayat bu!.. mahfeder insanı mesutken... Bak ben ağlıyormuyum?.. herşeyimi kaybetmişken ..

Yeni bir krize giriyorum
    ellerim titriyor
    üzgün değilim ama gözlerim doluyor ..!

BaZıLaRı BeNİm KorkUnÇ bİr İnSan OldUğUmU SöyLÜyOr HiÇtE BiLe BeNdE bİR ÇoÇUk KaLbİ VaR MaSamDA vE bİr KaVaNOzUn İçİNdE...

Aradigini Buldugunda Iki Elle Saril... Kaybetmek Kolay ama Kazanmak Cok Zordur...

insan kendinin en güzel aynasıdır hiç yansımanıza baktınız mı? görüntünüzden öte ruhunuzda neler var?

Düşkünsém, Kötüysém, Déliysém Kimé Né ßundan ?

BeLki birgün bir araya geLiriz Kırmızı Kar yağdığı zaman

ßeni Sevmek İçin Programlanma,,
    Devrelerini Yakarım

Yeminler etsen allah biliyor desen.... içini görüyorum
    sana güvenmiyorum... Yağmur bu, yağar diner.. Gücenen varsa gider... Sebebim aynı... Sana guvenmiorum!!!

Tαηяι AѕLα Dσğяυ zαмαηdα dσğяυ ιηѕαηı çıкαямαz кαяşιηα!!!уα zαмαη уαηLışтιя... уα dα ιηѕαη...

Dönüp bi an geçmişi anımsadığında canın çok acır.. Ama nafile "Geçmiş olsun"lafı binlerce kez kulaklarında yankılanır...

2. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: Güzel kapak nickler
    ßén séni séviyorum ama..."Larına kar$ıLık, "...ama ßén séni séviyorum"Larım vardı..
    qittikcé dévrikLé$ti..
    SiLdim héßsini..

çok beğendim saol

3. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

çok güzelll emegine saglık canım

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

emeğine sağlık canım

Güzel kapak nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kapak olacak Msn nickleri

kapak olacak Msn nickleri

kapak olacak nickler erkeklere kapak nickler erkeklere sözler olacak msn nickleri sözler Kayßede ßiLecegim Hiç ßi$ey Yokken Kendimi Kayßettim ‘ Hêr Gêcên Gùn ßirâz Dâha Aciyør Canim.Hêr Geçên Gùn ßirâz Daha Kân Kâybêdiyør HâyaLLêrim… ?ê??îz Bê? ?êƒê? a£à?á?... >>>?????l?? g?ç???? ?????ı????…¢??ı? ????g??…??ş ???? ????? ?????l??….!!!
  2. Kapak Nickler

Kapak Nickler

sıradışı sözler facebook HéRKés Kéndini AR†iS† saniOr.Ama ßiLmiOrLArqi Yöné†mén ßénim.isDéDiqimé RoL wéRiRim isDéDiqimé YoL.!.. ßumuyDu Hayat Déd!q|éri Hayat a$|ınDa q0sq0camaN ß!r rüya Uyan Art|q ß!tt! Rüya éLé$tiRmé ßéN!.. ßéYéndiYSén takD!R éD....! h0$una qiTmi0r muyum kaFana taqMa siKdiR éDD..! ' séninLé i$im ßitmédi ßitméz, a$k qün yüzü qörmédi qörméz sana söyLemeye deqmedi deqmez...
  3. Süper Kapak Nickler

Süper Kapak Nickler

laf sokma kapak olursun kapak nickleri acayip nickler süper nickler laf sokmaya kalkma olursun Rekabet Etmem Rekqabet YARATIRIM ona Buna DeğiL Ben Sâdece DALGAMA Bakarım....! SaKın üzmesin seni KarşıLıksız SevqiLer, baqrına taŞ basarsın aCıLar birqün diner. Giden qitsin aLdırma yanqınLarda söner.. SaKın dönüp bakma ardına KraL’Lar önde qider.. BENİ BİLEN BİLİR.TANIYAN TANIR.İSTEYEN...
  4. En kapak nickler

En kapak nickler

en kapak sözler en kapak nickler nickler 2011 sözler 2011 En kapak koyucu sözlerden nickler arayanlar için işte sizlere dokunaklı kapak sözler Susmak ErdemLikmis Peh ! Konustugumda ne dinLediLerki Sustugumda Niyetimi biLecekLer! --------------------------- Seviyorum TariFi yOk aLdanıyorum kaHpeLigiN Cok --------------------------- KayboLup Giden GencLigim degiL Mi ¿ Seni Sevsem ne FarkEdicek...
  5. 2011 kapak sözler - nickler

2011 kapak sözler - nickler

etiket sözler 2011 kapak nickler 2011 kapak sözler en 2011 kapak sözler, nickler, laflar, sözleri, nickleri, söz, sözler yeni, aşk sözleri, hepsi burada arkadaşlar En yeni kapak sözler ve nickler, bu yazımızda Melek'lerim:) Kapak hakkedenlere, birer kapak gönderin gitsin Melek'lerim:A Yok Artık Sana Ait Bedenimde Tek Bir Anı, Sen Bende Koskoca Bir hiç Oldun Kurduğun kelimeyle… Né 0lur...

Sayfayı Paylaş