gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Güzel Kardeş Hangisi?

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

güzel kardeş mesajları penelope cruz kardeşi [​IMG] İspanyol oyuncu Penelope Cruz, kardeşi Monica ile sık sık objektif karşısına geçiyor. Birbirlerine oldukça benzeyen iki kardeşten hangisinin daha güzel olduğu ise magazin sitelerine tartışma konusu olmuş durumda. Kardeşler, en son İspanyol giyim markası Mango için objektif akrşısına geçmişti.

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Güzel Kardeş Hangisi?
    valla bilgecim ikiside çok güzel ve seksiler ayrım yapamıycam emeğine sağlık.

3. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Güzel Kardeş Hangisi?

katılıyorum zeynoş sana :D
    emeğine sağlık bilge

Güzel Kardeş Hangisi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel aşk hangisidir?

En güzel aşk hangisidir?

sizce En güzel aşk hangisidir? Yıldırım aşkı İmkansız aşk Platonik aşk İlk aşk Zor aşk
  2. Hangisi En Güzel Görüntü ¿

Hangisi En Güzel Görüntü ¿

Hangisi En Güzel Görüntü Yeni doğmuş bir bebek uyuyan sevgili Dolunayın denizle aksi Batan Güneş Öpüşen yaşlı bir çift bebeğini emziren bir anne Uçaktan görünen bulutlar
  3. Hangisi Daha Güzel (Shakira)

Hangisi Daha Güzel (Shakira)

shakira shakira saç rengi saç rengi nedir saçı Meleklerim sizce hangi saç Shakira'ya daha çok yakışmış? Ben iki tarzı da beğendim ama sanki dalgalı hali daha güzel. Peki size hangi tarz saç daha çok yakışıyor. Mesela ben düz saçı kendime daha çok yakıştırıyorum...
  4. Günaydın Kardeş Diyebileceğiniz Güzel Mesajlar

Günaydın Kardeş Diyebileceğiniz Güzel Mesajlar

Günaydın Kardeşim Sözleri Günaydın Kardeşim Yazıları Sevgili melekler, face ve benzeri sosya paylaşım ağları başta olmak üzere msn ve telefonlarınızda da kullanabileceğiniz Günaydın Kardeşim Sözleri paylaşmadan önce bir önce ki konumuzun günaydın ahali mesajları olduğunu da hatırlatalım..:) Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi...
  5. Çocukluğunuzun En Güzel Oyunu Hangisiydi?

Çocukluğunuzun En Güzel Oyunu Hangisiydi?

çocukluk oyunları çocuk oyunları Sevgili melekler, bu konumuzla sizi çocukluk yıllarına götürmek istiyoruz. Şimdilerde her ne kadar çocuklar eğlenmek için bilgisayarları kullansa da bizim çocukluğumuz sokaklarda geçti. Çeşit çeşit oyunlarla her günü en mutlu şekilde geçirirdik. Peki o zamanlardan günümüze hangi oyunlar kaldı aklınızda? Saklambaç, yakan top, ebelemece, alim sende ve bir sürü...

Sayfayı Paylaş