gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Güzel Kız ve Karısı

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

İki arkadaş sohbet ediyordu. Biri diğerine; "Kırk yıldır sinemaya giderim, bir defa olsun yanıma bir kız düşmedi. Dün gece ne olsa beğenirsin. Karımla sinemaya gittik. Yanıma, dünyalar güzeli bir kız oturmaz mı? Ne çektiğimi anlıyor musun?" Arkadaşı başladı gülmeye;
    "O da bir şey mi?" dedikten sonra devam etti:
    "Ben de geçen gün güzel bir kızla sinemaya gittim. Karım gelip yanıma oturmaz mı? Asıl sen benim ne çektiğimi anlıyor musun..? :D:D:D:D:D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 15 Haziran 2009
  2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Güzek Kız ve Karısı
    abooo ne kötü bir durum. kötü ama bir okadarda komik bir durum :D:D:D:D:D

paylasim icin tskler cnm

Güzel Kız ve Karısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgilim, ben ve karısı

Sevgilim, ben ve karısı

Sevgilim, ben ve karısı Evliyken yaşanan gizli ilişkiler ne kadar gizemli gelse de, iş eşinden boşanmaya gelince, erkekler bu konuda daha korkak oluyorlar. Çok isteseler bile bir türlü eyleme geçiremedikleri için de, kara kedi olarak görülen "ikinci" kadın çok acı çekiyor. Bazı evliliklerde eski heyecanın ve romantizmin kaybolması kaçınılmazdır. Eşler eğer o ilk heyecanı yeniden...
  2. Karısı ve metresi iyi anlaşıyor!

Karısı ve metresi iyi anlaşıyor!

Çok ama çok acayip bir fotoğraf doğrusu bu insanları anlamak çok zor.Karısı ve ünlü top model metresi neredeyse kanki olmuş. Fotoğraftaki adam Rus milyarder Vladimir Doronin... Soldaki kadın karısı Ekaterina, sağdaki siyahi güzel topmodel sevgilisi Naomi Campbell Küçük kız da Vladimir Doronin'in kızı Katia... Naomi, geçen ay erkek arkadaşı Vladimir'in Rusya'nın başkeniti Moskovada'ki...
  3. İkinci selim in kaç karısı ve çocuğu var

İkinci selim in kaç karısı ve çocuğu var

İkinci selim in kaç karısı ve çocuğu var
  4. Ameş VE Karısı

Ameş VE Karısı

dini hikayeler, yeminin önemi, aile saadeti, karı koca musibeti, merak edilen herşey burda... edilen yemini bozmak kefaret ister o yüzden yemin ederken dikkat etmek gerekir 'valla' demek bile edilen söze konuşmaya Allah'ı şahit koşmak demektir.suçlar hiç bir zaman tek taraflı değildir.aşağıdaki kıssadan anlaşılacağı gibi. İmam-ı Azam Ebu Hanife rh.a.'in arkadaşlarından, o dönemin hadis...
  5. Çekici ve Güzel Bakışlar  nasıl olur kızlar

Çekici ve Güzel Bakışlar nasıl olur kızlar

Çekici ve Güzel Bakışlar istiyorum bunun için ne yapmam lazım nasıl çekici ve güzel bakabilirim öneri verirseniz çok sevinirim:) Hadi ablalar sizden yardım bekliyorum:D

Sayfayı Paylaş