gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Güzel köylü dizisi nerede çekiliyor?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

güzel köylü dizisinin çekildiği yer neresi,güzel köylü nerde çekiliyor,güzel köylü dizisi hangi ilde çekiliyor,güzel köylü dizisi hangi şehirde çekiliyor,güzel köylü dizisi nerede çevriliyor,güzel köylü dizisi çekim yeri hakkında bilgiler indir (2).jpg
    Ekranların yeni dizisi Güzel Köylü'nün geçen gün bir yazımızda ilk tanıtım fragmanının Muhteşem Yüzyıl'ın reklam arasında döneceğini duyurmuştuk ve öylede oldu.Yayınlanan fragman çok sevildi ve kısa sürece hayranları tarafından bir çok kez izlendi.
    Star Tv’nin yaza damgasını vuran dizilerinden Güzel Köylü dizisinin nerede çekildiği herkesin merak konusu. Güzel Köy ismi aslında Manisa’nın Akhisar ilçesinin bir köyünün adıdır. Ama dizimizin senaryosuna göre Güzel Köy Muğla’nın şirin mi şirin, doğa harikası, ,insanlarının içten ve sıcak olduğu güzel bir köydür. Bu köy daha önce yine Muğla’da çekilen Baba Ocağı dizisinin de çekildiği Bozüyük Köyü’dür.Doğası, sıcak kanlı sakinleri ile hem yapımcıların hem de izleyenlerin ilgisini çekmiş olan bu köy oyunculara sıcak ortamlar sağlarken izleyenlerin de doğa özlemini televizyondan da olsa gidermektedir.
    Köyde yaşayanlar Muğla ilinin tüm gelenek ve göreneklerini yerine getirirler. Dizide en çok dikkat çeken şey Muğla ağzının oyuncular tarafından güzel bir şekilde telaffuz edilmesidir. Milli kültürümüzün en önemli unsurlarından olan yöresel ağızlarımızın dizilerde başarıyla kullanılması kültür mirasımızın taşınması açısından da önemlidir.
    n dizisi Muğlanın bir köyünde Gizem Karaca'nın sabah uyanmasıyla devam ediyor.

Güzel köylü dizisi nerede çekiliyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sırat Dizisi nerede çekiliyor?

Sırat Dizisi nerede çekiliyor?

nuri dizisi nerede çekiliyor sırat dizisi nerede çekiliyor sırat nerde nerde çekiliyo nuri Yakın bir zamanda ekranlarda başlayacak olan Sırat dizisinin nerede ve ne şekilde çekildiğine dair bilgileri sizlerle paylaşıyorum.Bakalım bu yepyeni başlayacak olan dizi beklenilen ilgiyi ve reytingi görebilecek mi?Bunu ilerleyen günlerde hep birlikte görüp öğrenecez:tik: Başrollerini Rutkay Aziz,...
  2. Tövbeler Tövbesi Dizisi Nerede Çekiliyor

Tövbeler Tövbesi Dizisi Nerede Çekiliyor

töbeler töbesi dizi töbeler töbesi tövbeler tövbesi nerede çekiliyor tövbeler tövbesi dizisi nerede çekiliyor çekim yeri Atv ekranlarında bu akşam görücüye çıkacak olan Tövbeler Tövbesi dizisi nerede çekiliyormuş...Merak edenler için paylaşıyorum... Atv ekranlarında başlayacak olan ‘Tövbeler Tövbesi’ adlı dizi için,İki eski mahalle baştan yenilendi. Tövbeler Tövbesi dizisi çekimlerin...
  3. Suskunlar Dizisi Nerede Çekiliyor

Suskunlar Dizisi Nerede Çekiliyor

Suskunlar Dizisi Nerede Çekiliyor bilen var mı ben baktım ama göremedim haberlerini belki de kaçırdım bilen yazarsa sevinirim.
  4. Güzel Köylü Dizisi Nerede Çekiliyor?

Güzel Köylü Dizisi Nerede Çekiliyor?

güzel köylü dizisi, güzel köylü dizisi çekim yeri, güzel köylü hangi şehirde çekiliyor Sevgili melekler, yayına girdiği günden beri ilgiyle izlenen bu yaz sezonunun dizilerinden biri olan Güzel Köylü dizisinde başrollerde Gizem Karaca, Berk Cankat ve Mehmet Ali Nuroğlu'nu yer aldığı dizide İstanbul'dan Muğla'ya uzanan eğlenceli bir aşk hikayesini izliyoruz. Merak edenler için hemen...
  5. Sungurlar Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Sungurlar Dizisi Nerede Çekiliyor ?

sungurlar nerede çekiliyor,sungurlar dizisi çekim yeri neresi,sungurlar hangi ilimizde çekiliyor,sungurlar dizisi nerede çekiliyor Dizimizin en çok merak edilen konularından birisi olan ve 1. bölüm tanıtım fragmanı ile ne zaman çekileceği netleştiği "Sungurlar Dizisi" çekimlerine Eskişehir ilimizde yapmaktadır.İlerleyen günlerde çekim yerinin değişmesi beklenmiş olsa da ilk...

Sayfayı Paylaş