gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

güzel memleketim Mersin

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

mersin enteller caddesi
    Antik Tiyatro
    ATaanıt
    Atatürk Evi
    ßarış Anıtı
    Tarsus Kleopatra Kapısı
    Cumhuriyet Meydanı
    Değirmen
    Fenerbahçe Meydanı
    Kanlıdivane

Kızkalesi

52 Katlı otelimiz...Taksim group hotel !

[​IMG]Resmin Orijinal Halini Görmek İçin Bu Alana Tıklayın![​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.690x477.[​IMG]

Ulu cami

Yatlimanı

Enteller Caddesi

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: güzel memleketim Mersin

emeğine sağlık ecelin.konu eskımı bılmıyorum ben yenı gordum.tekrar soylıyım arkadaşlar mersınımız çok guzel bir şehir,özellikle akşamları sahilimiz rengarenk ışıklar süslüyor.gıdecek olan tatunı ve kerebiç yemeden dönmesin:) tatdı tamağınızda kalacakdır emın olun yeterınce övdümmü memleketimi.

3. Fatimole

Fatimole Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Vay vay hemşomada bak memleketimi nede güzel tanıtırmış...Kleopatra kapısınıda unutmamış.... Emeğin için teşekkürler canım....

4. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

gercektende super yermis mersin ya,,ins bnde bizzat gelir goruurmm,,paylasim icin cok sagoll

güzel memleketim Mersin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. istanbul ne güzel memleket

istanbul ne güzel memleket

http://s1.sharetor.com/tr/down/11228642k40 (istanbul........_uploader_esena - 564.30 Kb)
  2. Memleketimin Güzel İnsanları :)

Memleketimin Güzel İnsanları :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. güzel Mersin'im canım memleketim!

güzel Mersin'im canım memleketim!

mersin tatil beldeleri mersin beldeleri güzel cennet cehennem cennet cehennem meRsin sahiLi ---- ---- This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1600x1200. mersin kız kaLesi... This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600. mersin anamur mersin cennet-cehennem...
  4. Benim güzel memleketim

Benim güzel memleketim

nevşehirin tarihi.Benim güzel memeleketim çok özledim tam 13 yıl oldu gitmeyeli görmeyeli hasretimi böyle gidermeye çalışıyorum fotoğraflardan ve yayınlanan videolardan çocukluğumun bir kısmı orda geçti su taşıdığımız çeşmeleri sıcak ekmek yediğimiz fırınları buğday tarları üzüm bağları yazları gözlacı renkelriyle güne bakanlarıyla ooooooooofffff ooofffffff çocukluğum geldi birden aklıma ben...

Sayfayı Paylaş