gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Güzel Mesajlar Hollandaca

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hollandaca Güzel Mesajlar Güzel Mesajlar Hollandaca
    İngilizce güzel mesajlar konularımızın ardından bu seferde gelen yoğun istekler üzerine Hollandaca güzel mesajlar sunmak istiyoruz size Melek'ler:)

- De wereld is mooier met jou!

- İk wist niet wat liefde betekende, maar toen ik jou zag voelt ik het meteen.

- İk wou je mijn hart geven maar dat ging niet.want je had m'n hart al gestolen.

- Liefde is als oorlog : gemakkelijk te beginnen, maar moeilijk te beeindigen.

- Zonder jou kan ik niet leven,zonder jou gaat alles mis. want door JOU heb ik geleerd wat échte liefde is.

- Er is geen sms ter wereld die kan beschrijven hoeveel ik van jou hou.

- Echte vrienden zijn als sterren: je ziet ze niet altijd, maar je weet dat ze er zijn.

- Als je boos op me bent, geef me dan ook al mijn kusjes maar terug.

Güzel Mesajlar Hollandaca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel cuma mesajları

En güzel cuma mesajları

cuma mesajları cuma sözleri mesajlari mesajları 2011 mesajı cuma mesajları, günü sözleri, gününe özel sözler, msj, kısa sözleri Günlerin en hayırlısı ve faziletlisi olan mübarek Cuma günü ile ilgili birbirinden güzel sözleri ve mesajları sizlerle paylaşıyorum.Hayırlı Cumalar:) Rabbimiz! Güçsüzlüğümüzü ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi Sana şikayet ediyoruz....
  2. Hollandaca Güzel Mesajlar

Hollandaca Güzel Mesajlar

Hollandaca Güzel Mesajlar arıyorum ben hollanda da ki sevgilime gönderecem lütfen duyun sesimi
  3. Hollandaca Güzel Sözler

Hollandaca Güzel Sözler

Hollandaca Güzel Sözler istiyorum Hollanda da bir arkadaşım var onunla paylaşacağım bu Hollandaca Güzel Sözleri :)
  4. Hollandaca Güzel Sözler Mesajlar

Hollandaca Güzel Sözler Mesajlar

Hollandaca Güzel Sözler Hollandaca Güzel Mesajlar, Sevgili melekler, bu yazımızda Hollandaca güzel söler, mesajlardan bazılarını anlamlarıyla sizlerle paylaşıyoruz melekler :) - Ik wist niet wat liefde betekende, maar toen ik jou zag voelt ik het meteen. Sevginin ne anlama geldigini bilmiyordum ama seni gorunce hemen hissettim. - De wereld is mooier met jou! Dünya seninle güzel. -...
  5. Ramazan Mesajları Güzel mesajlar istiyorum

Ramazan Mesajları Güzel mesajlar istiyorum

Selam arkadaşlar ben sizden Ramazan ayı öncesi arkadaşlarımıza eşe dosta tüm sevdiklerimize göndereceğimiz Ramazan Mesajları Güzel mesajlar paylaşmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş