gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

güzel msn nickleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

kandırılmış nickler kandırma nickleri haykır nickleri kandırılma bndeN sonRa öpüLmüş dudakLarda baNa daiR cümleleR aRamamm ben !
    * mutLu oL sevdkLernle beN bitiRdm içimdeKi seni ..

* FazLa quRur q*Te vuRur [​IMG]

* yoKluğum vaRlığımı aRaT !

* öLüoRm yokLuğunda sadeCe ölüyoRm öTesi yoK inan !

* öküzz qibi baqmaKla tRen duRmaSs qie !

* haykıR$an dünYaya anLamasLar deRdiNi yaşamaq qüzeL deipTe kandıRma keNdini [​IMG]

* aRar bulur muydun bNi sahipsiZ mezaR olsaydım ?

* uLa$ılmas deiLm yakLa$masını biL !

* eLLerini bıRaqmasın hayaL eTTikleRnn ..

* biLmem qeReken cevaPlar yüzüNden yoq oluyoRm x(

* küçüK beyniN anlamamaZz beNi kızma keNdine kapasiTe meseLesi xD [​IMG]

* knDini muTlu mu hissediyoSn ? meRak eTme biRasdan qeçeR [​IMG]

* Bir qızım oLana kadaR bndeN qüzeLi yoK dünyaDa [​IMG]

* Nokta kadaR menfaaT içiN virqüL kadaR eğiLemem

* söz ağızDan çıKtı bi keRe döneN sn qibi aLçak olsN bu deviRde bNmm qibi aşkı buLursaN hemeN ara habeRm oLsun x)

* Yüzde ısRar eTme doksaNda oLur insaN dediğiN noksaNda oluR biR bn vaRım deme yoKsanDa oluR ! x] [​IMG]

* çoK kaşaRsınn ama aZz yaşaRsınn [​IMG]

* düşüNdüm de ikimiZn çözüMü yoK buldunn da anLatacak yüzüN mü yoK ?

* qideNe üzüLme sewseydi qiTmezdi qeLene sewiNme o da başKasından qeLdi ..

* iLk deiLsin aFFed son deiLsn diKKat eD !

* kRaliçeye kraL olucaNa qiTTin kaşaRa pezeveNk oldun hiç umRmda değiLsn hak ettiğiN yeRi buLdn !

* keNdi canıma kıyacaK kadaR saLak, qeRçekleRden kaçacaK kadaR koRkak değiLmm

* Ne şeqiL için verenLe nede veRen içiN şeqLden şeqiLe qRenle işim oLmaSs !

* qözümde büyüTTükleRm q*Tmle qüLdkleRmden faRkszmıŞş ..

* fiRar seRbesD bnde isTemeyen çekeR qideR

gönüLlü yandım biLerek
    biLerek sevdim ne oLursa oLsun
    Herşeyi vermek ne demek
    VarLığım varLığına armağan oLsun

güzel msn nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel rusça msn nickleri

en güzel rusça msn nickleri

rusça msn nickleri rusca msn nickleri rusca msn nikleri nickleri rusça rusça güzel nickler Я тебя люблю / Seni Seviyorum Не могу жить без тебя / Sensiz yaşayamam Хочу, чтобы ты была моей / keske bana ait olsaydın Моя любовь не знает границ / askımın sınırları yok ki Я полюбил тебя с первого взгляда / ilk goruste sana asık oldm Любовь навеки в сердце моём / askın kalbimde sonsuza kadar...
  2. msn nickleri güzel nikler

msn nickleri güzel nikler

nikler guzel nikler guzelnıkler güzelnikler ﮓadﭭcﭭ....... ﮓﭭﮧﺄ......ﮕﭭvﺂﬠﻩrﺙM: 1-)sëñ¥ §ëVDîgîM KåDåR ¥å$å§å¥DîM..ôLûM§ûzLûgûñ åDîñî å$k Kø¥åRDîM 2-)ﮓeniﺄ ﮕevﺂﬠﻩrﺙm 3-)HαβεЯіП ΨоЖ βεП ÕГϋΨояμШ 4-=«« ẰگЌĮм گéήì گèυíУǿŕµм »» 5-)Уąģ쵴Ļµ کǿќàĶĻąŕđá HàЧąţĮмĮ λгıЧǿŗųм... 6-)ÚÏtŕaejdéŔ 7-)Pﯼ¥čңסּﻼﺁﱢĽĽ₤ґﻩﻩﻩ№35ﻩﻩﻩ®™ ιиѕαи уα нαуяαи σℓυя вαиα...уα ∂üşмαи... уα нιç уσкмυşυм gιвι...
  3. En güzel Sevgi msn nickleri

En güzel Sevgi msn nickleri

Söleyecek Sözlerim arasında 'adın' yok.. Meleğindim yokluğunda uçup kayboLdum ! Yakalamam, yaşamam lazım ama Elini uzatmıyor hayat.. Kesersin Bileklerini Kesilmez..İşte o zaman anlarsın iki Defa öLünmez!! Yalnızlık Bir gereksinimdir. Son kez İnan yalan oLsa da. Bilirim geri gelmezler ama en güzel günlerini yolla Bana.
  4. güzel msn nickleri

güzel msn nickleri

ßitmez sandığım yoLLar aynı...ÇıkmazLar tükeniyor! Çünkü Yoksun! GeLmiyorsun! ßir çığ gibi ßüyüyorsun! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~ Hiç kimse ßenliğini snnLe ßu kdr doLduramaz!
  5. 2012 Msn nickleri en güzelleri

2012 Msn nickleri en güzelleri

2012 msn nickleri, en güzelleri, en yeni ve dahası burada arkadaşlar Alışılagelmiş msn nicklerinden sıkıldınız mı? O halde sizlere 2012 yılının msn nicklerini sunuyor ve bu nicklere bayılacaksınız diyoruz Melek'ler:) Her genç dışardan eve girip aynaya baktığında "Bütün gün böyle mi göründüm !?" sendromunu yaşar. Benim babam toyata gibi adam' diyen çocuk babasına babalar...

Sayfayı Paylaş