gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Güzel oyuncu merve sevi, nişantaşı’nda uğradığı tacizi anlattı!.

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merve Sevi,2 yıl önce yılbaşında Nişantaşı'nda yaşadıklarını anlattı: Ben yemeğe gidiyordum aslında. O yolu kullanmak zorundaydım. Annemle kardeşimle oradan geçmek zorundaydım. Adamın teki elle taciz etti beni. Ben kardeşimin elini tuttuğum için onun eli sanıyordum. O küçük ya; Oğuz arkamdan geliyor diye onun eli sanıyordum. Ama elinin kardeşiminkinden biraz büyük olduğunu hissedince anladım. Patlattım yumruğu. Ona vurunca şaşırmadı, çünkü o bunu hep yapıyor. Kimse ona bir şey yapmıyor, belki bıçağı vardır, silahı vardır diye, susuyorlar. Benden yumruğu yedikten sonra yere düştü şöyle bir yerden kalktı, bana baktı tanıdı herhalde o zaman şaşırdı. "Kimden dayak yiyorum" gibilerinden bakıp gururlandı. Çok saçma olaylar oluyor" dedi.
    kaynak:magazin haberleri.com

Son düzenleme: 7 Temmuz 2008
  2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Güzel oyuncu merve sevi, nişantaşı’nda uğradığı tacizi anlattı!.
    :D teşekkürler

Güzel oyuncu merve sevi, nişantaşı’nda uğradığı tacizi anlattı!. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merve Sevi Biyografisi

Merve Sevi Biyografisi

merve boluğur hangi liseden mezun merve boluğur ne mezunu lise hangi ajansta İlk olarak reklam filmlerinden tanıdığımız Merve Sevi daha sonra "Omuz Omuza" ve "Hayat Bilgisi" dizilerinde yer aldı. İyi bir oyuncu olmak için sürekli kendini geliştiren Merve, her zaman iyi projelerde yer almak istiyor. Kimlik Adı: Merve Sevi Doğum Yeri, Tarihi: İstanbul, 24...
  2. Merve sevi rolüne hastanede alıştı!

Merve sevi rolüne hastanede alıştı!

SHOW TV'DEKİ 'DOKTORLAR' DİZİSİNİN KADROSUNA BU SEZON ASİSTAN DOKTOR DUYGU OLARAK KATILAN MERVE SEVİ, DİZİ BAŞLAMADAN ÖNCE CERRAHLARI GÖZLEMLEMEK İÇİN AMELİYATA GİRMİŞ. Doktorlar dizisinin yeni doktoru Merve Sevi, Habertürk'te Saba Tümer'in programında rolünü ne kadar ciddiye aldığını anlattı. Sevi, 'Dizi başlamadan önce 2 tane gerçek ameliyata girdim. Biri sezeryandı, biri de safra kesesi...
  3. Hem Güzel Hem Şeker Merve Sevi resimleri

Hem Güzel Hem Şeker Merve Sevi resimleri

merve sevi ayak merve sevi kıyafetleri sigara resmi web sitesi ayaklar Bende bir göz hastalığı var herhalde tüm güzellerin ilk gözleri dikkatimi çeker ve mervenin de gözlerine gerçekten bayılıyorum..
  4. Merve Sevi kimdir

Merve Sevi kimdir

merve sevi kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında özetler burada arkadaşlar. "Yalancı Yarim" adlı dizi ile sükse yapan güzel ve başarılı oyuncu Merve Sevi hakkında merak ettiğiniz bilgileri burada paylaşıyoruz Melek'ler. Merve Sevi 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Nişantaşı Nuri Akın Lisesi 2003-2004 dönemi mezunudur. Şu anda Yeditepe Üniversitesi...
  5. Oyuncu Merve Sevi Nişanlandı

Oyuncu Merve Sevi Nişanlandı

merve sevi, merve sevi haberleri, merve sevi evleniyor Sevgili melekler, bir süredir sesi soluğu ıkmayan ve basından uzak kalan oyuncu Merve Sevi geçtiğimiz akşam nişanlandı. Bir süre Şahan Gökbakar ile de birliktelik yaşayan Sevi bir yıldır birlikte olduğu işadamı sevgilisi Hakan Özten ile nişanlandı. Sevi, önceki akşam Özten'in yaptığı evlilik teklifini kabul etti. Mutluluktan havalara...

Sayfayı Paylaş