gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Güzel Sanatlar bölümüne girmek için taban puan kaç acaba?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben kesinlikle güzel sanatlara gitmek istiyorum.Önümüzdeki yıl sınavlara girecem yalnız merak ettiğim Güzel Sanatlar taban puanı kaç?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Güzel Sanatlara girebilmek için YGS Sınavında en az 180 puan almanız gerekiyor.Sonrasında girmek istediğiniz Güzel Sanatlar Fakültesinin yetenek sınavına girip kazanmanız lazım. Bol şans :)

Güzel Sanatlar bölümüne girmek için taban puan kaç acaba? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 ebelik taban puanları

2012 ebelik taban puanları

2012 Ebelik Taban Puanlar Ebelik Taban Puanları 2012 Ebelik Taban Puanları 2012 Ebelik Taban Puanlar hakkında bilgi rica ediyorum.
  2. Polis taban puanları 2012

Polis taban puanları 2012

2012 yılı polislik sınav taban puanları ne durumda ?
  3. 2012 Diyanet Yeterlilik Sınavı Taban Puanı Kaç?

2012 Diyanet Yeterlilik Sınavı Taban Puanı Kaç?

yeterlilik sınavı taban puanı diyanet yeterlik sınavı taban puanı Bir misafirimizin sorduğu soru üzerine açtığımız bu konuda 2012 Diyanet Yeterlilik Sınavı taban puanı hakkında sizleri kısaca bilgilendireceğiz melekler ... 2012 Diyanet Yeterlilik sınavında taban puanı 70 olarak belirlenmiştir..
  4. 2013 SBS İçin İstanbul Anadolu Liseleri Taban Puanları

2013 SBS İçin İstanbul Anadolu Liseleri Taban Puanları

Bu konu; 2013 sbs istanbul anadolu liseleri taban puanları ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, önümüzde ki yıl sbs sınavına girecek çocuğunuz ya da ykınınız varsa ve İstanbul'da ikamet ediyorsanız öncelikli olarak öğrencinize başarılar diledikten sonra 2013 sbs İstanbul anadolu liseleri taban puanı bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz... 2013 İstanbul Anadolu Liseleri...
  5. als sınavı için taban puanı nedir

als sınavı için taban puanı nedir

Selamlar admin, ben 2012 yılı için als taban puanı kaçtır onu öğrenmek istiyorum..

Sayfayı Paylaş