gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Güzel Sanatlar Liselerinin Olduğu İllerimizin Listesi

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; güzel sanatlar lisesi olan illerimiz hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, öğrenim hayatında üniversite olarak güzel sanatları düşünen öğrenciler liseden başlayarak sanatla ilgilenmeye ve içiçe olmaya başlayabilirler. Bunun için yapmaları gereken ilköğretimin ardından lise olarak güzel sanatlar lisesini tercih etmeleridir. Bu sayfamızda sanata yatkın ve istekli öğrenciler için güzel sanatlar lisesinin bulunduğu illeri listeliyoruz...

Adana

Adıyaman

Ankara

Antalya

Aksaray

Aydın

Balıkesir

Bartın

Bingöl

Bolu

Bursa

Çanakkale

Çankırı

Çorum

Denizli

Diyarbakır

Edirne

Erzincan

Erzurum

Eskişehir

Gaziantep

Giresun

Hatay

Isparta

İstanbul

İzmir

Karabük

Kars

Kastomonu

Kayseri

Kırıkkale

Kırklareli

Kırşehir

Kocaeli

Konya

Kütahya

Malatya

Mersin

Muğla

Niğde

Ordu

Osmaniye

Samsun

Siirt

Sinop

Sivas

Şanlıurfa

Tekirdağ

Tokat

Trabzon

Uşak

Van

Zonguldak

Güzel Sanatlar Liselerinin Olduğu İllerimizin Listesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fen, Sosyal Bilimler, Anadolu Güzel Sanatlar ve Spor Liseleri Mülakat Sonuçları

Fen, Sosyal Bilimler, Anadolu Güzel Sanatlar ve Spor Liseleri Mülakat Sonuçları

istanbul anadolu yakası spor liseleri anadolu yakası spor liseleri isimleri istanbul avrupa avrupa 04.08.2008 ile 14.08.2008 tarihleri arasında yapılan Fen ve Sosyal Bilimler, Anadolu Güzel Sanatlar, Spor Liseleri Mülakat ve Uygulama Sınavı Sonucu Buradan: Milli Eğitim Bakanlığı Orta Öğretim Genel Müdürlüğü
  2. Güzel Sanatlar

Güzel Sanatlar

Güzel Sanatlar Türkiye’de güzel sanatlara ilişkin faaliyetlerin koordinasyonu Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesindeki Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü tarafından yürütülmektedir. Başta fonetik ve plastik sanatlar olmak üzere, güzel sanatlar alanında ulusal ve uluslararası faaliyetleri bizzat gerçek-leştiren ya da organize eden Genel Müdürlük bünyesinde 24’ü profesyonel, 4’ü amatör toplam 28...
  3. diploma puanı ile alan liseler

diploma puanı ile alan liseler

diploma puanıyla alan liseler diploma puanı ile alan liseler puanıyla 2011 Dilploma puanıma göre öğrenci alan liselerin hangileri olduğunu bilmek istiyorum. Yardım edermisiniz melekler. Teşekkürler sağolun.
  4. Türkiye'de ki En İyi Anadolu Liseleri Listesi

Türkiye'de ki En İyi Anadolu Liseleri Listesi

türkiyede ki en iyi anadolu liseleri türkiyede ki en iyi anadolu liseleri 2012 Türkiye'de bulunan Anadolu Liseleri sıralamasında yüksek puanları, üst düzey eğitim kadrosu ve kalitesiyle öne çıkan en iyi anadolu liseleri listesini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) İstanbul’un En İyi Anadolu Liseleri Galatasaray Lisesi İstanbul Lisesi (İstanbul Erkek Lisesi) Kabataş Erkek lisesi...
  5. Kırklareli Anadolu Liseleri Taban Puanları 2013 Listesi

Kırklareli Anadolu Liseleri Taban Puanları 2013 Listesi

Bu konu; Kırklareli anadolu liseleri taban puanları 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bir önce ki konumuzda paylaştığımız Kastamonu Anadolu liseleri taban puanları 2013 bilgilerinin ardından bu sayfamızda da Kırklareli anadolu liseleri taban puanları 2013 tablosunu yayınlıyoruz..(Tablonun üstüne tıklayın )

Sayfayı Paylaş