gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Güzel sarışını nıcole kıdman’a eski eşi tom cruıse’den büyük jest!.. Ne mi?..

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] P { margin: 0px; } Geçtiğimiz gün dünyaya bir kız çocuğu getiren Hollywood’un güzel oyuncusu Nicole Kidman’a eski eşi Tom Cruise’den büyük jest…
    Bir dönemin gözde çiftlerinden olan Nicole ve Tom yıllar sonra ayrılmıy ve kendi yollarını çizmişlerdi. Tom Cruise, Katie Holmes’le dünyaevine girerken Nicole de Keith Urban’la hayatını birleştirmişti.

Nicole’nin doğumuna çok sevinen Tom Cruise bu sevincini eski eşine bir oda dolusu çiçek göndererek paylaştı.

2. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Güzel sarışını nıcole kıdman’a eski eşi tom cruıse’den büyük jest!.. Ne mi?..
    vay bee ................bizim neyimiz eksik bilmiyom.............12 senedir birak cicegi dal bile gormedim ben,,,,,,,,,,,,:cry_smile:

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Güzel sarışını nıcole kıdman’a eski eşi tom cruıse’den büyük jest!.. Ne mi?..

Nicole Kidman yaaa:D süper bir kadın 10 numara hastayım valla:D:D
    Tom'a aferin sonuçta 2 çocuğu var o kadından.. keşke boşanmasalardı çok yakışıyolardı ama anlaşamamşlar hala birbirlerine saygıları var bence çok güzel birşey:) Allah herkese böyle eş, dost nasib eylesin..

4. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

vayy bee aşka bakkk...

5. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler

6. göknur

göknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

peh ben kocamdan ayrilicam baskasiyla evlenicem bide cocuk doguracam ,eski kocamda bana cicek yollayacak.Günahini bile vermez be .tom cruisedeki asalete bak

Güzel sarışını nıcole kıdman’a eski eşi tom cruıse’den büyük jest!.. Ne mi?.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel sarışın emolar

En güzel sarışın emolar

sarışın emolar en güzel emolar sarısın güzel sarışın Bunlarda farklı sarışın güzel emolar
  2. eşinize eski sevgilisini sorduğunuzda ne tepki veriyor ?

eşinize eski sevgilisini sorduğunuzda ne tepki veriyor ?

ben eşime sordum ve bazen anlatıyor bazen de kızıyor bana tersliyor küsüyor sizce ne tepki verirler
  3. Madonna'dan Haluk Bilginer'e Büyük Jest !

Madonna'dan Haluk Bilginer'e Büyük Jest !

haluk bilginer haluk bilginer madonna madonna w.e. fragmanı ile ilgili bilgiler burada melekler. Popstar Madonna nın yapımcı olarak imza attığı filmi W.E. de Haluk Bilginer de rol aldı melekler :) Bu konuyla ilgili ayrıntıları Haziran ayında magazin bölümümüzden sizlerle paylaşmıştık. Haluk Bilginer in Muhammed El Fayed karakterini canlandırdığı filmin fragmanı da yayınlandı. Bilginer,...
  4. Mustafa Sandal'dan Eşine Büyük Jest !

Mustafa Sandal'dan Eşine Büyük Jest !

mustafa sandal emina türkcan emina türkcan hamile emina türkcan sandal hamile ile ilgili bilgiler burada melekler. Ayrıldılar ayrılacaklar gibi bir yığın söylentilere rağmen uyumlu bir şekilde evliliklerine devam eden Mustafa Sandal EminaTürkcan çifti geçtiğimiz gün zehirlenmişlerdi melekler. Neyse ki önemli bir rahatsızlıkları olmayan çiftin sağlığı yerinde. Mustafa Sandal ise eşi Emina...
  5. Buket Dereoğlu'na Büyük Jest!

Buket Dereoğlu'na Büyük Jest!

Bu sayfa; Buket Dereoğlu'na Büyük Jest haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, oyuncu Buket Dereoğlu bir süredir Kalust Şalcıoğlu ile birlikte. Geçtiğimiz gün doğumgününü kutlayan Dereoğlu'na sevgilisi öyle bir sürpriz yaptı ki!.. Buket Dereoğlu, 40'ıncı yaşgününü önceki gün sevgilisi Kalust Şalcıoğlu ve dostlarıyla birlikte Nişantaşı'ndaki Richie adlı mekanda kutladı....

Sayfayı Paylaş