gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

güzel sırtınız olsun

Konu, 'Sağlık Egzersiz' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Güzel bir sırt için yapmanız gereken egzersizler oldukça basit.[​IMG] Bu egzersizleri haftada üç kez yapmanız yeterli; Ayaklarınızı omuz genişliğinde açın, dizleriniz hafif bükük olsun. Sol elinize 5 kiloluk dambilleri alın ve kalçanızdan yere eğilin. Sol dirseğinizi yukarı kaldırırken, orta sırt bölgenizi sıkın. Bir saniye aynı şekilde kalın ve sonra başlama pozisyonunuza dönün. Elinizi değiştirerek bu hareketi sekiz defa yapın.
    Bacaklarınızı omuz genişliğinde açıp yüzüstü yatın. Avuçlarınız yere dönük biçimde kollarınızı uzatın. Bacaklarınız ve kollarınız yerden 15-20 cm yukarı kalksın. Dört-beş saniye bu şekilde bekledikten sonra başlangıç durumuna dönün. Bu hareketi sekiz defa tekrar edin

güzel sırtınız olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğuş - Sır Oldum

Doğuş - Sır Oldum

Cam evin içine hapsettin beni Sır oldum, sır oldum, kum oldum Anımsamakta zorluk çekiyorsan Bak yıktıklarına, bak çaldıklarına Tövbe etsen de dönüşün yok Sitem etsen de ben yokum artık Beni dağlara soranlara Yok olmuş diyorlar Haber salın sevdiğime Hasretim sevgisine Gözü aydın, bahtı açık Ben yokum artık
  2. 40 ayetın güzel sırları...

40 ayetın güzel sırları...

ayetlerin sırları sırlı ayetler 5 ayetler ve sırları 7 ve ayetlerin sirlari KURANI KERIMDE yazılmış olan 40 ayetın güzel sırları... İsra 37: Kibirli olma alçakgönüllü davran. Müddesir 1-5: Kendini fazla abartma. Tekvir 25-27: Her şeyin üstesinden gelemeyeceğini asla unutma. Bakara 156: Çaresizlik tuzağına düşme. Her zaman bir umut ışığı olduğunu aklından çıkarma. Beled 5-6: Her...
  3. Hollywood Güzellerinin Diyet Sırları....

Hollywood Güzellerinin Diyet Sırları....

Hollywood yıldızlarının Diyet Sırları Hollywood Ünlülerinin Diyetleri Hollywood yıldızları kilolarını nasıl koruyor? Kırmızı halıda veya televizyon ekranlarında fit vücutları ve güzel ciltleri ile görmeye alışkın olduğunuz yıldızlar diyet sırlarını People dergsine anlattı.İşte Hollywood güzellerinin diyet sırları öğrenmek isteyen meleklermiz için...Kim Neler yiyor bakalım...Lady...
  4. Makyajsız Güzel Olmanın Sırları

Makyajsız Güzel Olmanın Sırları

makyajsız güzel olmak, makyajsız nasıl güzel olunur, makyajsız güzellik Sevgili melekler, kadınların güzel ve alımlı görünmeleri için illaki boya küpüne düşmüş gibi makyaj yapmaları gerekmiyor. Çok hafif bir makyajla hatta makyajsız da güzel görünmek mümkün. Doğal güzellik ve makyajsız güzellik konusunda aradığınız tüm bilgilere aşağıdaki makalemizden ulaşabilirsiniz... Makyajsız...
  5. Menapozda güzel görünmenin sırları

Menapozda güzel görünmenin sırları

menapozda güzellik,menapozda güzellik önerileri,menapoz döneminde nasıl güzel kalınır,menapozda güzel kalmanın sırları Menapoz tüm vücudu etkilediği gibi deriyi de etkilemektedir. Bu dönemdeki hormonal değişiklikler derinin yapısını değiştirir. Östrojen düzeyindeki azalma deri yaşlanmasını hızlandırır. Menapoz öncesinde yağ bezlerinin çalışmasını düzenleyen östrojen azalıp, testosteron...

Sayfayı Paylaş